| Mayaaaaaaa14 a întrebat:

Ce le pregătiți/ cumpărați iubiților voștri de Valentine’s Day?

Răspuns Câştigător
| Nemessys a răspuns:

Sunt baiat, nu am ce idei sa-ti dau, insa vreau sa te felicit pentru ceea ce vrei sa faci, comparand cu marea majoritate care doar asteapta, fara sa ofere si ele ceva. happy Adica ofera doar,, pruna" si atat, lasa prostu sa dea bani pe flori, pe ursul de 2 metri, sa plateasca masa in oras si camera de hotel. rolling on the floor.

Referitor la intrebare (pe varianta,, ce-i pregatesc iubitei mele de ziua asta). Raspunsul este,, nimic". De ce, ca doar e o zi speciala, o zi a indragostitilor". Gresit! happy Fiecare zi/ ora/clipa pe care o petrec cu ea este speciala. Nu doar o singura zi. Cu ce poate fi mai speciala o iesire in oras de Valentine's day cu o iesire in oras intr-o zi oarecare? Iti zic eu cu ce. CU NIMIC! happy Nu-mi trebuie o anumita zi in care sa-i fac cadou / sa simta cat e de speciala pentru mine / sa o scot in oras / sau sa reprezinte buretele cu care-mi sterg eu greselile din trecut. happy Nu. asta se face pe loc, fara sa astept o zi speciala pentru asa ceva. In cazul in care o fata se simta speciala, daca i se face cadouri, daca i se ofera niste clipe de neuitat langa partenerul ei numai de valentine's day si de ziua ei, atunci nu se afla langa cine trebuie. happy Seara buna sa ai!

| Mayaaaaaaa14 explică (pentru Nemessys):

Îți mulțumesc pentru sinceritate!

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i cumpar nimic lui, ca nu-mi place ideea de a schimba cadouri.
Prefer sa iesim afara, la un restaurant intim, sau sa pregatesc o cina gustoasa, lumanari, sampanie si muzica romantica sau un film bun.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu sărbătoresc așa ceva.

| alina2k18 a răspuns:

Ii cumpar 3 mici cu mustar si 2 chiflewinking

| suntserios a răspuns (pentru alina2k18):

Moaaa, ce bun.

| Drimmero a răspuns (pentru alina2k18):

Mai baga inca 2 mici + bere si e cadoul ideal. Sa fie si cartofii prezenti.

| sunt0anonima a răspuns:

Eu zic pashappy

| Mayaaaaaaa14 explică (pentru sunt0anonima):

Să înțeleg că nu ai iubit

| sunt0anonima a răspuns (pentru Mayaaaaaaa14):

Si Nici Nu imi doresc

| Mayaaaaaaa14 explică (pentru sunt0anonima):

Pana la urma va trebui sa-ți întemeiezi o familie. Nici atunci?

| sunt0anonima a răspuns (pentru Mayaaaaaaa14):

Eee
La varsta mea nu ma gandesc la familie, ca am incercat odată sa ma gandesc la viitor si m-am pierdut prin el