| VasileRapidistu13 a întrebat:

Ce locuri de munca exista unde nu e mult de munca? In afara de paza.

Răspuns Câştigător
| PabloEscobarGaviria a răspuns:

La cazino. Ca si attendant sau cum s-o chema, hostess

7 răspunsuri:
| DovleacTurbat a răspuns:

Mai înainte nu aveai ce face cu banii.
I-ai pierdut la ruletă sau a intrat Mercur retrograd? happy

| VasileRapidistu13 explică (pentru DovleacTurbat):

Zi frate joburi unde nu e greu.

| goguPatent a răspuns:

Am greșit, nici troll prost nici bipolar. Spammer și cam atât.

| SunsetTrance a răspuns:

"PSP - pe spatele parintilor"

"lucreaza la HaHaHa Production"

are nickname "VasileRapidistu13" si posteaza repetat cacaturi inutile pe TPU pentru ca are prea mult timp liber si pierde doar timpul, necastigand bani

| Gigi777 a răspuns:

Peste tot e mult de munca, depinde multitudinea, usurinta de calitatile si defectele persoanei. Daca poti sa castigi ceva din pasiunea ta in vreo metoda, atunci nu cred ca te-ai gandi la cat de mult mai este. Mie personal mi s-ar parea greu ca paznic, multa munca, sa stai singur, sa fii pregatit in orice moment, sa ai o conditie fizica necesara. Nu stiu, poate nu e chiar asa.

| mgtow a răspuns:

Mecanic de locomotiva, sofer pe autobuz, pilot de avion, CEO - afaceri ilegale droguri, arme, prostitutie. Penal politic stii aia din parlament.

| ReddY25 a răspuns:

Bisnita laughing