| Bøøgey a întrebat:

Ce logica au ai' de pun 69 in prostie la orice lucru si se asteapta sa fie amuzanti?

17 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Ce69 ai69 tu69 cu69 69?
E doar un număr. laughing

Na, că-s tare amuzantă!
*cred că adminii vor șterge răspunsul sad *

| RockNbeer a răspuns:

Ti minte genu' ala de prieteni/colegi care le trageau jos pantaloni altora si apoi radeau?
Is aceias, doar ca au crescut putin in varsta.

| Mayar a răspuns:

Logica instinctului animalic in calduri - sex.
Deci, nicio logica - instinct de animale. Luzi, ce sa mai zicem?

| Sociopat a răspuns:

E amuzant ca 69...sex...alea alea.
#69GlumeDeVirgini69

| MaliciousDeath a răspuns:

Acelasi gen de persoane inca-si mai acopera ochii cand vad pe cineva sarutandu-se in filme.Las-o asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-au.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, ai dreptate. Sunt complet ilogici, nu pot să-i înţeleg.

http://www.tpu.ro/......ala-nr-56/

Ce se întâmplă cu mine?!

| Bøøgey explică (pentru anonim_4396):

Pai ce? Te asteptai sa fii amuzant?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bøøgey):

Păi tu cum vezi situaţia?

| Bøøgey explică (pentru anonim_4396):

Sub 12 ani.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bøøgey):

Da, bănuiesc că aia are sub 12 ani, însă situaţia a fost că ea a întrebat care şcoală e mai bună, dând doar numere, fără a specifica oraşul, deci întrebarea era din start lipsită de orice logică, aşadar eu de ce n-aş da un răspuns la fel?

| Bøøgey explică (pentru anonim_4396):

De ce tocmai 69?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bøøgey):

Pentru că după cum ai spus şi tu, nu e nicio logică în a pune/spune 69 atunci când se vorbeşte despre orice fel de numere.

| Kaℓi a răspuns (pentru anonim_4396):

Am avut si eu o discutie pe tema asta acum cativa ani, pe un forum, cu unul care se intitula... Roberto69, sau ceva asemanator. L-am intrebat care-i treaba cu 69, si mi-a raspuns cu un emoticon hlizit... i-am zis "pai, daca nu ai 69 de ani, nu esti nascut in 1969 sau nu ai 69 de kg, care-i logica?"
Mi-a raspuns ca o sa inteleg cand mai cresc. Intre timp am mai crescut ceva, dar tot ma intreb ce au in minte 69-istii astia. Vid?

Edit: am dat doua raspunsuri astazi, si TPU ma informeaza ca sunt pe pozitia 69! laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Kaℓi):

De-acum încolo înlocuiesc "69" cu "14/88". Schimb logica de abordare şi, cel mai probabil, îi bag în ceaţă pe mulţi fiindcă nu vor şti care-i treaba cu numerele alea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi asta-i şi chestia: n-au logică.

| horansgang a răspuns:

E plin de perversităţi în ziua de azi şi da, cei care folosesc cel mai mult ''69'' şi se referă ca la o poziţie sexuală sunt copii de 11-14 ani. ăi proşti.