| anonim_4396 a întrebat:

Ce lucru(din ce-ati patit pana acum) nu a-ti vrea sa vi se mai intample?

Răspuns Câştigător
| xtembix a răspuns:

Sa fiu in spital.

3 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Nu as mai vrea sa las diversi oameni sa cunoasca anumite detalii despre mine, pe viitor. Si sa nu mai ma las purtat de val atunci cand nu trebuie, chiar daca ceea ce implica asta e o oarecare slabiciune a mea.

| SimonaCristina a răspuns:

Sa dau din greseala de categoria D/S.

| SebylVane1890 a răspuns:

Nimic.Tot ceea ce am facut pana acum m-a facut ceea ce sunt si mi-a lasat amintiri la care cand imi aduc aminte acuma nu am cum sa nu radbig grin.Chiar daca au fost lucruri mai bune sau mai rele, sunt ale mele.Ma definescbig grin