| κίllą a întrebat:

Ce lucruri stiti despre zodia pesti?

Răspuns Câştigător
| gyo a răspuns:

Http://www.zodiace.ro/zodiac_super/pesti.html

citeste de aici.:P sper sa. ti fie d folos:*

5 răspunsuri:
| User a răspuns:

Ca e ultima zodie. atata stiulaughing

| andreea7520 a răspuns:

Cauti pe google, scuza`ma dar chiar nu inteleg de ce trebuie sa pui aici o intrebare de genu cand poti cauta pe google happye stupid!

| adeana a răspuns:

Dupa caracteristicile oamenilor Pesti pe care ii cunosc, as zice ca sunt sensibili, visatori, cam timizi (unii doar in aparenta) si introvertiti. Toti au ceva deosebit, care te atrage.

| Silviu_7167 a răspuns:

Mdea, avem 2 fete. pentru ca incercam sa facem impresie buna oricarei persoane.

| vintagegreen a răspuns:

Ca au 2 fete, ca sunt infidelii zodiacului(asta depinde de educatie), ca sunt visatori si timizi