| inna a întrebat:

Ce mai faceti? Din pacate site-ul nu mai este cum era acum 1 ansad. Unde sunt userii "mai vechi"? Ati plecat toti?

Răspuns Câştigător
daniela
| daniela a răspuns:

Eu chiar am revenit dupa vreo 6 luni
sper sa revenim toti la normal

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu imi pari cunoscuta din pozathinking S-au dus, regretatii.Sa speram ca revin la ganduri mai bune si se intorc pe la noihee hee
A, bine ai revenitwhistling

| Bacemi a răspuns:

Multi au plecat. Altii mai intra insa nu si-au mai facut cont sau au reintrat cu alt nume. E pacat.

| Barajag a răspuns:

Uite-ma, sunt prezenta ca la inceputhee heeAm plecat eu din Romanica, insa nu si de pe TPUbig grin

nony
| nony a răspuns:

Pot sa ma incadrez la categoria : mosii TPU?hee hee E, daca da, atunci sunt aici.Inca mai bantui site-ul, cine stie, poate raman? ultimul, cine stie?

| imortal a răspuns:

Buna inna...se pare ca tu ai lipsit cam mult nu noi tongue si cum zice si alex, sa iti fie de bine cu noul look, ori te-am uitat noi de atata vreme?

| Азбука a răspuns:

Poate ca au plecat in vacanta.
Totul se schimba, incepand cu vremea, si terminand cu TPU.

| Alex >D a răspuns:

Oho, Inna laughing. Hey, sorry dar nu am putut sa nu remarc noul hair-style laughing. Eh, asta e, trebuia sa le iei adresa, cnp, id cand trebuia laughing.

Dan here, if you remember...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-au plecat chiar toti, eu inca mai haladuiesc p-aicibatting eyelashes