| ReddY25 a întrebat:

Care sunt userii cei mai vechi?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Cred că Bulă, Regis... (dintre cei activi, cu cont din 2009). Poate că mai sunt, dar uită-te și tu pe lista clasamentului. Sub nickname scrie data/luna/anul, când și-a inceput fiecare activitatea și când s-a logat ultima oară pe site.

https://www.tpu.ro/useri/clasament-general/

| vodami92 a răspuns (pentru floresdemayo):

Aia da! ca sunt mai inainte de mine!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Bântui pe aici din februarie 2010. Dar sunt altii si mai vechi decat mine.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ăia care nu mai sunt activi.

| Wr3nch a răspuns:

Greu de zis, ca nu suntem sortați cronologic. Eu de exemplu bantui pe aici de vreo 10 ani. Te poti uita la top useri la fiecare profil in parte sa vezi de cand "ajuta".

| vodami92 a răspuns:

Eu am experienta pe TPU! prima data am fost un utilizator cu numele aumih16! dar apoi nu am mai avut deloc acces la cont! era prea vechi! ori ma banase cineva! si doar n-am injurat etc! probabil o persoana care nu i-a convenit raspunsurile mele! in fine oricum acum am luat-o de la zero! nu am timp de regrete! acum ma numesc ca utilizator vodami92! eu am avut deci state vechi pe site-ul asta! din 2010 am avut repet acel cont! bineinteles cu activitatea pana in 2022!