| DenisaNicoletaG a întrebat:

Ce mai faceti voi, dragii mei? Cum va merge viata? Ce va mai place ce nu, ce urati, pe cine indragiti, cu cine va simtiti bine.? happy

45 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Arunc un ochi pe aici,, sa vad daca e ceva interesant.

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Și cu meciul de mâine tunare.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Evident! Mai sunt cateva ore,, in jur de 15 si incepe nebunia/

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Ai de mine abia aștept.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Https://www.youtube.com/watch?v=44TrRB4PkXI Sezonul in care Wiltord a ingropat diavolul rosu pe OT si tunarii au luat titlul!

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Parcă ieri mi se părea că mai sunt atâtea zile, parcă atunci aflai că sunt diavol și îmi spuneai că pe 19 avem meci și mi se părea că mai e așa mult. Ce repede trece timpul. Cum te cheamă?

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Ați avut și voi unele succese dar mai rare în fața noastră!

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Cand ai pus acel avatar am aflat, atunci a fost momentul de cumpana de cand am devenit rivali in mod oficial. Ehe,, trece timpul asta incredibil de repede. Conteaza mai putin cum ma cheama,, 'tunarul' e la indemana pentru tine.

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Mi-ar plăcea să îți zic pe nume, ești un tip simpatic. Dar ok, îți voi zice tunarul laughing

| DenisaNicoletaG explică (pentru Drimmero):

winking

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Sa vezi maine dureri de cap ce voi avea,, indiferent de ceea ce se intampla, fie ca ma bucur sau ca voi necaz. Tunarii sunt mereu oameni de calitate, diavole

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ma apuc sa invat. In rest... imi place atunci cand vad ca fac pe cineva sa se simta bine. Ododo.
A si tiramisu. Neaparat asta.
Ce urasc... nu stiu ce e asta pana acum ^_^
Si la celelate o sa las secret.

| DenisaNicoletaG explică (pentru DoarBogdan):

Secretosule laughing

| DoarBogdan a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Cu asta ma ocup happy

| T0T a răspuns:

Cu berea mea și cu serialul la care o să verific dacă a apărut subtitrare.

| DenisaNicoletaG explică (pentru T0T):

Aha...bravo

| T0T a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Hai și tu ia o bere și înveselește-te. Zău de nu te-aș lua la mine și aș mai lua câțiva de aici să dăm într-o beție și să vedem că viața e frumoasă.

| DenisaNicoletaG explică (pentru T0T):

Crede-ma, nu cred ca vrei sa ma imbat eu, atat iti spun, sa ma fereasca Dumnezeu de betie sau sa ma imbat ca nu stii cum sunt. laughing

| T0T a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Lasă, nu contează, ne detașăm și noi, ne distrăm. Poate ne vedem odată, strângem mai mulți și mergem și dăm un party că majoritatea suntem cam supărați pe viață pe aici. Hai să ne bucurăm!

| DenisaNicoletaG explică (pentru T0T):

Exact aici ai dreptate si ma simt.

| Sofer a răspuns:

Merge perfect viata.

| Doub a răspuns:

E suuuper, trăiesc la maxim viaţa de student
omg, e 12, mâine am semninar, somn uşooor :*

| Florentina9210 a răspuns:

Nu am timp sa urasc, deoarece sunt ocupata sa iubesc persoanele dragi mie. happy
Ma simt foarte bine.

| Clorox a răspuns:

Tu chiar nu ai ce face cu timpul tau? In fine...
Sunt la fel, nimic nouwinking

| DenisaNicoletaG explică (pentru Clorox):

Am ce face, incerc sa vorbim sa ne imprietenim, nu cred ca fac nimic rau.

Răspuns utilizator avertizat
| Divy a răspuns:

Ne întrebăm unii pe alții laughing
Viața merge ca unsă îi mai trebuie puțină unsoare laughing
Îmi place zâmbetul acela ștrumfic de pe fața ta big grin
Mă simt bine cu toți ștrumfi mei tongue

| DenisaNicoletaG explică:

Mdeaaaa

| syd a răspuns:

Imi vindec depresia citind intrebari de aici

| DenisaNicoletaG explică (pentru syd):

Depresie?

| syd a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Da

| DenisaNicoletaG explică (pentru syd):

Aoleuuuu

| August99 a răspuns:

Viata merge si atat laughing multe nu imi plac de asemenea multe imi plac

| mbncf a răspuns:

Stau pe TPU și mă uit la Xfactor laughing

| Ɗєℓυѕιση a răspuns:

Hei. Eu ascult muzica, tu? happy
Ce imi place? Black Veil Brides

| kavasaki99 a răspuns:

Cu tine vreau.

| DenisaNicoletaG explică (pentru kavasaki99):

Ce vrei cu mine >? laughing

| kavasaki99 a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Te indrăgesc

| DenisaNicoletaG explică (pentru kavasaki99):

Aaaaaa bine