| nu-vreau-nume a întrebat:

Simtiti uneori ca va urati partenerul, iar mai apoi in alte momente cand va e greu, ca el/ea e prima persoana la care-ati merge, si ca-i simtiti lipsa?

6 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, sigur k da, am patit asta de multe ori, cand ma enerva simteam parca ura pentru el. dar era cv trecator, pentru ca il iubeam f mult si nu puteam fi mult timp suparata pe el...de multe ori el era consolarea mea si cand nu era langa mine simteam k mor...

| psiholoaga a răspuns:

Nu as zice ca "il urasc", dar ma enerveaza teribil uneori. I-o spun si dupa, imi dau seama de cat de stupid e motivul, asa ca izbucnim in ras si trecem peste. Nu vreau sa merg la el cand imi e greu, vreau sa merg la el mai ales cand imi e bine si pot impartasi asta cu el.

| danutza a răspuns:

De fel cand ma enerveaza. dar imi trece happy

| fabiola a răspuns:

Ca urasti e prea mult spus, ca nu esti de acord cu el, cu ideile lui, e altceva. Ura apare cand incepe sa se stinga dragostea.Ca ii simti lipsa tine de obisnuinta, dar la un moment dat te obisnuiesti si singura.

| alessya a răspuns:

Ohoo...de 1000 de ori am patit-o...happy mereu cand ne certam extrem de tare simteam ca-l urasc.ca numai vreau sa-l vad in viata mea, ca numai vreau sa aud de el... da dupa 2 zile imi trecea.laughing

| vyly a răspuns:

Fiecare la randul lui simte ca isi uraste partenerul datorita unei certi sau diverse motive... dar atunci cand acesta nu mai este(in modul ca v-ati despartit) si treci printr-o perioada mai dificila simti ca ii duci lipsa si ai face orice sa-ti fie alaturi in acel moment