| Delia2Delia a întrebat:

Ce mai stiti de Mihai Bendeac? Eu nu am mai auzit nimic de el, si nici pe blogul lui nu a mai postat de 10000 de ani sad

2 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Ce tragedie. Și-a dat cheliosul seama că tot ce scrie el este un mare rahat și s-a oprit din scris.

| GaBrIeLa1994 a răspuns:

Nici eu nu am mai auzit nimic despre el pe la tv. poti sa cauti despre el pe diferite site-uri de pe internet. daca sunt ceva noutati despre el cu siguranta o sa iti dea.Probabil este prin ceva destinatie exotica sau la mare, asta e viata de artist tongue