| heroforyou a întrebat:

Ce materie ai vrea sa existe la scoala?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Timpul liber. Zilnic cate 8 ore.

| NoSens a răspuns:

O ora de dans

| bloodyhell a răspuns:

O ora in care sa ne invete sa conducem masini.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-ar place sa avem ora de caligrafie pentru ca mi-am stricat scrisu` de cand nu mai scriu cu pixu`. Uneori nici eu nu mi-l inteleg.

| Gogu06 a răspuns:

Ore cu adevarat utile, cum sa ne descurcam singuri in viata, cum sa incepem o afacere, cum sa facem rost de bani cu ajutorul internetului. Sa ne invete ceva sa nu mai fim asa dependenti de sistem, ceva care chiar sa iti puna mintea la contributie sa fii creativ, nu doar sa iti verse chestii in cap cu palnia ca apoi sa fii capabil sa le reproduci ca un papagal.

| Clauvdgg a răspuns:

Ceva de moda big grin

| lilith666 a răspuns:

Sex pe paine rolling on the floor))

| walstar a răspuns:

Pauza.laughinglaughinglaughing FUNDA!