| anonim_4396 a întrebat:

Cum este profesorul/profesoara voastra de religie?

Răspuns Câştigător
| Anduciu a răspuns:

De rahat.Vine beat la ore, tuseste si horcaie ca un animal si nu stie sa lege doua vorbe.

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Sincer nu stiu ca pana acum nu am intrat la ore laughing

| Bunicul62 a răspuns:

La noi in sat este Preoteasa profesoara de religie si biata femeie ce face,ca in timpul liber vin aia mici sa ii ajute la teme si ii invata cu Parintele si la matematica ii crestineaza si la lb romana Noi nu avem analfabeti in sat. Profesoara de religie nu umbla cu zorzoane pe ea si cu belciuge in buric si nas si este respectata de tot satul,Este o femeie foarte inteleapta si buna la suflet, Scoala nu mai avem nici dispensar, dar cind ducem copii la scoala cu caruta o luam si pe profesoara de religie ca Parintele este cu ale Sf Biserici La intoarcere tot cu caruta cu noi vine (autobuzul este farimat de 3 luni si primaria ioc buget nici bani sa potcovim caii nu ne da nici macar un brat de fin). Buna femeia a daruit Dumnezeu satului

| AlexJX90 a răspuns:

Porfa mea de relegie e buuuuuuuuuna happy la buci laughing

| VLΛD a răspuns:

Profu' de religie e super de treaba... mai ales ca e si diriginte big grin