| adellina a întrebat:

Ce medie trebuie pentru a intra la facultatea de pshihologie?happy

4 răspunsuri:
| demonangel37 a răspuns:

Depinde pe ce profil te bazezi in general cea mai mica medie ar fi cam 7 / 8 maxima categoric 10

| dorinaugustin a răspuns:

Normal, daca este cu bani sau una privata...cui ii pasa de medii, "banii vorbesc"! sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciuna, se da examen, la care ar fi bine sa iei peste 9 si ceva daca vrei sa intri la buget (ma refer la Universitatea Bucuresti), iar pentru taxa este suficienta o nota peste 5. Bafta, competitia este mare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Media este 9, 48 asa am intritat eu