| RAY a întrebat:

Ce meserie vi se pare profitabila?
ma refer pentru oamenii cu 12 clase

3 răspunsuri:
| Gogu06 a răspuns:

Sofer,zugrav,jandarm,pompier,politist,barman,bodyguard,macelar,ucigas platit,gigollo,parasutist,parapantist,actor de filme deocheate,covrigar,spargator de masini/locuinte/banci,cersetor,fotbalist,traficant de carne vie/heroina/cocaina/iarba/ecstasy/amfetamina/LSD/opiu,frizer,coafeza, poti sa faci puscarie in locul celor ce au facut diferite chestii si sa te plateasca pentru asta, cofetar, centralist, mecanic, tractorist(15mil pe luna si furi si motorina inca pe atat),apicultor, florar, crescator de caini si pisici de rasa, membru de partid(poate iti da si tie vreo functie daca ii pupi acolo unde nu ii bate soarele suficient), cobai(sa testeze medicamente pe tine) sunt multe, am zis doar cateva.

Răspuns utilizator avertizat
| RammsteinHH a răspuns:

Sa pleci dincolo la lucru ca in Romania nu gasesti salar peste 1000 lei la 12 clase