| clauditzza a întrebat:

Ce messenger credeti ca ar fi bun? As vrea sa-mi mearga si multe emoticoane?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yahoo Messenger 9, dar poti adauga daca vrei emoticoane in plus cu,, yahoo friend"(trandafirul acela rosu care iti apare in dreapta) ai acolo cate zeci daca nu sute de emoticoane. Daca vrei sa il downloadezi scrii pe google:,, download yahoo friend" si alegi primul rezultat 1.1.9 acesta se potriveste la yahoo messenger 9winking dupa ce il instalezi trebuie sa iesi de pe mess si vezi ca le ai sub poza de la avatar din caseta cu care vorbesti cu o persoana pe mess.

5 răspunsuri:
| jane_5414 a răspuns:

Yahoo Messenger 9.

| Moneyandfame a răspuns:

O problema arzatoare, de acord cu tine.

| ing3ras a răspuns:

Messenger 10 + Emoticoanele de aici http://www.emoticoane.info/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yahoo messenger 9, are si multe optiuni si e si cel mai nou si performant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yahoo Messenger 9 si 10, si iti poti pune la status statusuri din emoticoane, Gasesti mai multe aici www.statusdinemoticoane.ro