| camelia1812 a întrebat:

Care este ultimul messenger? as vrea un messenger care sa cuprinda mai multe emoticoane big grin

Răspuns Câştigător
| atn93 a răspuns:

Versiunea 10 este ultima versiune scoasa de cei de la yahoo. probabil mai sunt si versiuni beta dar nu sunt stabile. mai multe emoticoane decat cele date de yahoo nu le vor avea altii daca nu folosesc aceeasi versiune. mai sunt cateva ascunse care nu apar in lista. prescurtarile caracterelor le gasesti aici http://messenger.yahoo.com/features/hiddenemoticons/