| Cristina1999Cristea a întrebat:

Ce metode folositi pentru a invata mai repede o poezie? vreau raspuns in minim 15 min please. eu trebuie sa invat primele 6 strofe din balada Pasa hassan de George Cosbuuucc...(((

Răspuns Câştigător
| CannbalCorpse a răspuns:

Invat cate 2 versuri si dupa le repet, Fac asa toata poezia si am invatat-o incearca

2 răspunsuri:
| T7uk a răspuns:

Eu citesc cate un rand pana il invat si apoi trec la celalalt. Bafta!

| rock231girl a răspuns:

Eu citesc de vreo 2 ori o strofa dar cu voace tare... daca o auzi va fi mai usor sa o inveti.