| Pe_Viata_Anonim_1994 a întrebat:

Ce modele de tatuaje cu mesaj foarte puternic stiti? Vreau link de la poza va rog

5 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Uite aici mesaj puternic:
"DO NOT RESUSCITATE"
https://cdn.theatlantic.com/......20_405.jpg

| Țoglă a răspuns:

Lupul dacic.

| sIncognito a răspuns:

Un mesaj puternic difera de la om la om. Daca iti doresti un tatuaj ar fi perfect sa ilustreze ceva ce n-ai vrea sa uiti vreodata si care tine de tine si de experientele tale. Spre exemplu eu as vrea sa-mi tatuez o floare de liliac. Plantase bunica mea un liliac in fata blocului, cu multa greutate, deoarece se prindea greu. Inainte sa moara, eu fiind copil, mi-a spus ca ea si-a dorit de la Dumnezeu ca viata ei sa se termine atunci cand florile de liliac se ofilesc. Zicea ca pentru un moment avea impresia ca-s nemuritoare. Astfel, de cativa ani am aceeasi idee, floarea de liliac. Cam greu sa regret, caci are valoare emotionala imensa pentru mine.

| MissRebeca a răspuns:

Nu iti face tatuaj