| robertpaul a întrebat:

Ce mustar foloseste Kaufland-ul la micii serviti afara la grill? Numai cine stie, va rog.

Răspuns Câştigător
| Octavz a răspuns:

Am lucrat acolo și știu 100% ca folosesc la butoiașe de metal de 5kg aproximativ. La fel și ketchup. Sper sa îți fie de folos

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

O pasta de culoare galbui-verzui, iar pe galeata scrie "mustar".
Nu se vede compozitia de la distanta, fiindca e scris prea marunt... big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vin la galeti, probabil ori de la metro ori selgros, ceva cash and carry oricum. ca ei nu vand asa ceva.
dar vezi ca aia il mai indoaie si cu apa laughing