| SilentRain a întrebat:

Ce n-ai avut curaj sa faci sau ce chestie n-ai avut curajul sa faci până la o varsă /moment dat?

7 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Un drift peste 80km/h.

| Freya1 a răspuns:

Nu am avut curajul sa imi înfrunte anxietatea si sa imi iau libertatea de a ma descurca complet singura.Adica imi e frica de singurătate si mereu am nevoie de cineva acolo, chiar dacă nu mă ajută cu nimic dar sa fie acolo.

Dar am avut si curajul de câteva ori sa imi schimb viata, sa iau decizii radicale si riscante ce mi-ai schimbat viata uneori in rau, alteori in bine.

| Mădă0611 a răspuns:

N-am curaj sa plec din tara. De fapt n-am curaj sa ma mut, oriune, nici nu-s optimista ca as trai mult, deci nu prea vad rostul efortului, da'-s satula de RromaniCA CAre ieste.

| gemeni6226 a răspuns:

Viata m-a pus in fata a numeroase situatii, ori foarte grele ori foarte dureroase dar le-am facut fata si cu timpul am capatat si echilibrul mult dorit.Nu am curaj sa intru in discutii contradictorii cu nimeni asta pentru ca rezultatul obtinut in urma discutiei nu m-ar satisface, mai bine renunt la asa ceva caci pretuiesc mai mult linistea mea sufleteasca decat sa reduc la tacere pe cineva prin discutii pentru ca de obicei oamenii nu ar discuta in contradictoriu daca nu ar fi convinsi de propria lor dreptate din care in mod sigur nu lasa oricite discutii s-ar purta asa ca nu are nici un rost.Deci as mai putea enumera cateva lucruri ce nu am curaj sa fac pentru ca consider ca ar fi o prostie din partea mea sa prind curaj de a face ceva ce nu mi-ar produce nici placere nici satisfactie(de exemplu sa plimb pe mina mea un paianjen sau un sarpe sau sa merg noaptea in cimitir etc).Dar pentru lucrurile ce stiu in mod sigur ca imi produc placere sau satisfactie mereu am curaj.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să circul singur fără nimeni, practic să ies din zona de confort

| IgnatVictor a răspuns:

Orice legat de relații de dragoste/iubire.

| DenqOO a răspuns:

Si acum cred ca imi e frica sa abordez o fata care o cunosc foarte putin