| DoarAlin a întrebat:

Ce naiba se întâmplă cu vremea asta? Mai este puțin și vine Aprilie, dar afară încă este iarnă.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Traim intr-un univers haotic, nu vad ce e asa anormal cu vremea asta, viata s-a adaptat mereu la mediu nu invers, te adaptezi sau mori, desigur ca si noi am facut multe rele dar astfel de schimbari au mai existat

Teoria-haosului

https://drive.google.com/......k4QTA/view

| Freya1 a răspuns:

Cred ca si noi suntem de vina.
Nu suntem atenti cu mediul, poluam continu totul e normal ca si vremea sa o ia razna.

| MihaiNicu23 a răspuns:

E un episod izolat d eiarna la mijlocul lui martie de marti vine primavara, sunt niste anomalii cauzate de incalzirea globala si de ciclonul ce traverseaza tara noastra zilele astea.

| deeeaqq a răspuns:

Vine Moș Crăciun mai devreme!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O profesoara mai dura ne-a zis ca trebuie sa ne adaptam.Ca tot ce e slab pe lumea asta moare.Ca trebuie sa fim tari.e ciudat sa ninga in martie dar e si interesant.