| lulu_2150 a întrebat:

Ce nume de catei ( baiat) stiti? ( rasa e labrador+ciobanesc )

12 răspunsuri:
| seby005 a răspuns:

Asa pe romaneste Azorica, Bobi, Grivei, sau mai bine studiaza asta http://www.catei-de-vanzare.ro/articole/Nume-de-catei-4.html

| Gripa a răspuns:

Eprubeta,Alifie...

| Chrysk2 a răspuns:

Nero,Max laughing cauta pe google ca gasesti multe

| Chrysk2 a răspuns:

Torido2 inseamna ca nu a fost prea norocos laughing
sorry

| TeodoraMaria98 a răspuns:

Max
Buddy
Bruno
Jake
Bailey
Sam
Rocky
Casey
Cody
Bruce
Gino
Sparkly
Rex
Tobi
Bobi

| ፚᏬፚᏬ a răspuns:

Uite aci cateva nume(vezi ca s-au mai strecurat si de cateluse)

- NUME DE CAINI A -
Aaron, Adishor, Adolf, Adonis, Agora, Aky, Al bundy, Alachin, Albastra de rusia, Albastru, Albastru de rusia, Albastu de rusia, Albert, Albus, Aldo, Alessandro del proscciuto, Alf, Alfi, Alfie, Alfonso, Alfy, Aliosha, Alonzo, Alpi, Alupegus, Amedeo, Ami, Amir, Amo, Amos, Andruska, Andy, Angel, Angela, Angora, Antonio, Antrax, Aramu, Ares, Argo, Ariel, Aristotel, Arki, Arko, Arlequino, Armin, Arnold, Arshinel, Artemis, Aschiuta, Asde, Ashor, Askyn, Aslety, Astor, Athos, Aurica, Axel, Axi, Axy, Azorel, Azyz

- NUME DE CAINI B -
Băsescu, Babu, Baf, Baghera, Bagherita, Baky, Balamuc, Balan, Balgit, Bali, Balki, Baloo, Baltazar, Bambi, Bambucha, Banderas, Bandit, Banel, Barak obama, Barnaby, Barsik, Baruch, Bascula, Bascuta, Baselu, Basescu, Basti, Bazdak, Bebe, Bebitza, Becali, Beezy, Bella, Bello, Bengay, Benone, Berlioz, Bertie basset, Bestie, Bestiuta, Bethi, Betty, Biţă, Bibi, Bibicu, Bichon, Bicu, Biggy, Bijou, Bijoutzzu, Bijoux, Biju, Biju0, Bilă, Bila, Bili, Billie, Billy, Bilutza, Bimbi, Bimbo, Binjunel, Bipsy, Birbilica, Birlic, Birmaneza, Birmaneze, Biski, Bismarc, Bismarck, Bismark, Bitza, Bize, Bizelutza, Bizghi, Bizu, Black, Blacky, Blakie, Blaky, Blanamotti, Blinchi, Bling bling, Blondu', Blu, Bluby, Blue, Boaca, Bob, Bobby, Bobi, Bobita, Bobitza, Bobo, Bobocel, Bobuleac, Boby, Boby nelson, Boc, Bodan, Bogi, Bogyoka, Bolly, Bombescu, Bombita, Bombo, Bombonel, Bombonel meunel, Bonifacio, Bonifaciu, Bonny, Bonzo, Boris, Boschet, Boschete, Boss, Bossbon, Boston, Botezatu, Boticelii, Boto, Botosh, Botzu, Bozo, Britanica, British shorthair, Britty, Browni, Bruno, Brutus, Bu, Bubu, Buckluk, Buffy, Bufi, Bufolino, Bulă, Bulache, Bulgaraș, Bulgaras, Bulgarash, Bulina, Bulisor, Bulz, Bumbu, Bumi, Buratinho, Burtica, Buschi, Busica, Butzu, Buxinovator, Buzdi, Buzz, Bytzanu

- NUME DE CAINI C -
Cacacia, Cacat, caca, Cacharel, Cacy, Cady(pisica baji frumusica), Caisa, Cakero, Calu, Cappucino, Capucino, Carlo, Carlos, Casio, Castrafian, Castravete, Caters, Catranel, Catzu", Ceauşescu, Chachi, Chaki, Chanel, Chante, Chaplin, Charlie, Charlly, Chartreux, Chean, Checki, Chibrit, Chichi, Chichiuta, China, Chioru' , Chipi, Chirpici, Chiuchitu, Choco, Chocochipcookie, Chopin, Chucky, Chupete, Chyry, Ciacarel, Cicilica, Ciclop, Cico, Cicy, Ciki, Cinnamon, Cioaca, Cioby, Ciorapel, Cipi, Ciubotzel, Ciuciulete, Ciucurel, Ciupanezul, Ciupi, Cliff, Cocaina, Coccolino, Coco, Cocolos, Cocosel, Cocutz, Codiţă, Codirete, Codita, Coditza, Codrutz, Codycutu codicaru baj, Coitica, Coitza, Cojo, Cojocel, Cometa, Compostel, Comsa, Congo, Coscarel, Cosminprostu,alexandrutampitu, Cosoiash (cotoi+pisoiash), Costache, Costel, Costica, Coto, Cotosman, Crin, Crontzy, Crookshanks, Cucutu, Cupidon, Cuzea

- NUME DE CAINI D -
Daisy, Dali, Dane, Dani, Danila, Danut, Darky, Deiu, Delon, Denis-pericol public, Denisa idioata, Dennis, Deshu, Dexter, Dezon, Dică, Dicki, Dicky, Didutzu, Diego, Diesel, Dily, Dixi, Dixie, Dixy, Dodo, Dody, Domi, Dominic, Domnul kett, Don omar, Dony, Dorai, Dorib, Doris, Dorondel, Dracelu, Dracusor, Dravy, Drog, Dropy, Dubai, Ducele wiskas toto, Dustin

- NUME DE CAINI E -
Eak, Ejbillly, Ejboooooo, Ejbundo, Elian, Elu, Elvis, Emo, Epsilon, Epslon, Eretiksuleretic, Erick, Escobar, Escooooo, Esteban, Eugen, Exi, Exotic shorthair

- NUME DE CAINI F -
Fabyo, Falfy, Fane, Fanica, Felix, Fellix, Femela, Fess, Fido, elvis, Fifi, Fifinela miki si dolf, Figaro, Fighi, Fin-fin, Findus, Finel, Firicel, Fitz, Fix, Fizz, Flafy, Flaky, Flamingo, Flash, Flii, Florin, Florinel, Floriu, Fox, Foxx-foxxy, Franco, Francois, Frantz, Freddy, Frederic, Friday, Friti, Fritz, Fritzy, Frodo, Frutti, Fufa, Fufik, Fufiq, Fufu, Fulgut_fluffy, Fupu

- NUME DE CAINI G -
G bubu, Gaby, Gafy, Gaga, Gaganutza, Gandon, Garfield, Garfild, Garlfied, Gashpar, Gatito, Geallishor, Gecky, Geo, Geony, Georgica, Geovanny, Gertz, Gesi, Ghemulet, Gheorghitza, Gheruta, Gherutza, Ghipsi, Ghita, Ghitza, Ghizmo, Gica, Gicu, Gicu-jicu, Gigel, Gigwl, Gimy, Gino, Gionni, Giovanni, Giuseppe, Glontz, Gogo, Gogoasa, Gogoase, Gogosel, Gogu, Gogutu, Golanel, Gonzo, Gorgorita, Grasu, Grasunel, Greeny, Grigore, Grinch, Grivut, Grizzy, Grumy, Gubi, Gugu, Guguta, Guido(seciteste ghido), Gulerash, Gulliver, Gus, Gustave, Guta

- NUME DE CAINI H -
Haciu, Halkidiki, Hanibal, Hanny, Hany, Harry, Hegel, Heimlich, Henry, Herman, Herrfritz, Hichi, Hugo, Humphrey, Humunucuakua, Huni

- NUME DE CAINI I -
Ianis, Ibo, Igor, Iivefemocid0, Iliutza, Ionica, Ionut, Irinel, Iris, Itzicu, Iulius, Ivan, Ivanu stiu, Ivet

- NUME DE CAINI J -
Jack, Jamal, James bon, Jan, Jardel, Jazz, Jeff, Jerry, Jessy, Jhony, Jimi, Jimmy, Jimmy san, Jinx, Johnny, Jojo, Joni, Jonny, Jony, Jordy, Jordy si.r, Joy, July, Jumpy

- NUME DE CAINI K -
Kaka, Kasmir, Kato, Kedir, Kent, Kenzo, Keo, Kerem, Ket, Kidu, Kike, Kiki, Kiko, Kim, King, Kirk, Kisa, Kiskanál, Kiti cat, Kittu, Kity, Kiza, Klaus, Knut, Korat, Kormi, Kouky, Kucki, Kuki, Kuky, Kyoto

- NUME DE CAINI L -
L0oolp;opo09000090o,llp;lllllllllllll, Labuta, Lady, Lake, Le noir, Lenin, Leo, Leo,leonardo,, Leonard, Leone, Leonidas, Leuache, Lex, Lidutzu, Linx, Lisu,topsy,maris, Lizucu, Loly, Lord, Lori, Luca, Lucifer, Luckie, Lulu, Lus, Lutzy, Luxor, Luxoriandru, Luyy

- NUME DE CAINI M -
Măucu, Macedonski, Macek, Macho, Machu pichuu, Macrou, Madonel, Mady, Magic, Mahomed, Maic, Maidaneza, Maine coon, Malîşka, Mandy, Mano, Manson, Manx, Mao, Marcelino, Marchiz, Marciz,stiopa, Marck, Marco, Marin, danila, tache, mishu, Mario, Marlin, Marrakesh, Marsel, Marti, Martin, Martinel, Marty, Martzafoi, Mat, Mata, Mati, Matrix, Maty, Matzy, Mau, Maulli, Mauss, Mauzi,mausi,tomita,riciu,codita,gigel,busu si pufu, Mawzy, Max, Maximus iq, Maximusiq, Maxyk, Mcki, Meball(chiftelutza), Melly, Meme, Memo, Merisor, Merlin, Merlinica, Miauci, Miaumiua, Miaunel, Micci, Michael, Michi, Michi,cipi si papusa, Mickey, Micki.micut,pufi, Micky, Mickydula, Micu`, Mihaita, Mii, Mike, Mikey, Miki, Miky, Mili, Millie, Milo, Milou, Mimi, Minu stiu, Miorlau, Mirco, Mirika, Misa, Misha, Mishoo, Mishu, Mishu meatball (meatball inseamna chifteluta), Mishulica, Misi, Missy, Mister piky, Misu, Misulica, Mit-chit, Mita, Miti, Mitica, Miticu, Mitili, Mitoi, Mitru, Mitrutz, Mitsubishi, Mitsucu, Mitu, Mitu-pitu, Mitulica, Mituri, Mity, Mitza, Mitzi, Mitzicu, Mitzoi, Mitzosik, Mitzu, Mitzu-pitzu, Mitzuchi, Mitzunila, Mitzuri, Mitzy, Miu, Miza, Moaca, Mocioflet, Mocutza, Mojel, Mok, Monel, Monstrulet, Monti italo, Montzy, Mori, Moritz, Morrys, Morys, Moshu, Moshulik, Motan, Motanel, Motanel pisicel zorro, Motanova, Motansky, Moti, Motik, Moto, Motoc, Motocel, Motochic, Motorash, Motty, Motu , Moty, Motzard, Motzart, Motzi, Moulin, Muc, Mucles, Mufa, Muffy, Mufulete, Muie, Muki, Muky, Mulata, Muluc, Mumu, Mumuncu, Munaf, Murdarici, Murik, Muryic, Murzic, Mushetzel, Mushu, Mushy, Musi, Music, Mustacila, Mutu, Mutzu, Mutzunica, Myky, Mytzu

- NUME DE CAINI N -
N cvcnv, Napoleon, Nastase buci-buci, Nastuas, Nasturel, Nebunica, Neghiniţă, Negoro, Negri, Negrinno, Negrio, Negrutu, Negrutz, Negrutzu, Negruzzi, Negry, Negu, Nemo, Neon, Nero, Nessy, Nexus, Nica, Nicky, Niki, Ninja, Nino, Nita, Nixon, Nomercy, Norocel, Norvegiana de padure, Nume de motani , nu stiu-nu stiu, nu stiuu

- NUME DE CAINI O -
O iubesc pe georgiana,pisica de peste drumlaughinglaughingrolling on the floor, Ochan, Odie, Okamoto, Okisor, Olcit, Oli, Olica, Oliver, Omega cat], Omy, Oncescu, Opt, Orbete laughing)), Osama, Oscar, Oscar von cogsworth, Otto, Ouzo, Ozzie, Ozzy, Ozzy aventura

- NUME DE CAINI P -
Pablino, Pacalici, Paco, Paganini, Pamatuf, Pampilica, Pancho, Panda, Papadie, Papi, Papisharpa, Papsa, Papy, Participiu, Pasa, Passat, Patratel, Patraulea, Patrick, Paturel, Pearl, Pedala, Pepi, Pepino, Pepsi, Persan, Persana, Persidu, Peteck, Peter, Peticel, Peticut, Pety, Phillipe, Pi, Piţu, Pichi, Piciu, Piersic, Piky, Pill, Pinki, Pinky, Pipinel, Piratelu', Piri, Piscot, Pishcot, Pishulik, Pisi, Pisica, Pisica birmaneza, Pisica persana, Pisicel, Pisicutza, Pisinuc, Pisiou, Pisu, Pit, Piti, Pitik, Pitu, Pitzi, Pitzu, Pitzy, Pitzymic, Pixel, Platon, Pocires, Poke, Pompom, Poncic, Pony, Pooffy, Poponeata, Porno xxx erotic, Porthos, Portocala, Portocali, Printul pufy, Pu mik, Pucu, Pudel, Puf, Pufarin, Puff, Puffi, Puffo, Puffu, Puffy, Pufi, Pufica, Pufilololipodinabacartejivau, Pufisor, Pufonel, Pufosul, Pufu, Pufuleana, Pufulet, Pufulete, Pufulete,puffy, Pufuletz, Pufulica, Pufy, Puki, Puky, Pukylax, Pulpita, Pumi, Pupus, Puricel, Pusikat, Pussy, Pussykat, Pusu, Pusy, Pusypams, Puta, Pyky

- NUME DE CAINI R -
Raba, Radarut, Rafi, Rahat laughing laughing rolling on the floor rolling on the floor, Raimbo, Raj, Ralf, Ramon, Ramses, Randu, Randunel, Randy, Rapa, Rashid, Rasputin, Rasty, Raul, Raziel, Razvanel, Rebelde, Red bull, Regis, Remy, Renegatu, Reno, Renzo, Rex, Rian, Rica gramada, Richmond, Richy, Rici, Riciu, Ricki, Ricky, Riffy, Rik, Rika, Riky, Robert, Roberto, Robespierre, Roby, Rocco, Rocko, Roco, Rodger, Rogerr, Roghy, Rohan, Roky, Romeo, Roni, Ronny, Roski, Rosky, Rostogol, Ruby, Ruffus, Rufus, Rufus -fox, Rumburak, Rusalin

- NUME DE CAINI S -
Sacha, Sache, Sachi, Sachira, Sadam, Sake, Salem, Salim, Sally, Sam, Samir, Samson, Samurai, Sasa, Sasha, Sasi, Scaparici, Scarface, Schatzi, Schmitz, Schwartzy, Scotty, Sculutzu, Selis, Semaphor, Sensei, Seth, Severus alexander, Sfarc, Shari, Sharik, Sharlot, Sharshta, Shasha, Sherkan, Shirin, Shiro, Shmity, Shtreffy_buby, Shumi, Siamez, Siameza, Silk, Silver, Silvestru, Simba, Sined, Siretel, Skama, Skill-tzu, Skippy, Sky, Smecherila, Smiley, Smoala, Smoc, Smoky, Snowball, Snowie, Snowy, Sobolansky, Socrate, Sofian, Solo, Somali, Soni, Sonique, Sosetel, Sosetel_sosy, Sosonel, Sotto, Spanzurila, Spartacus, Speedy, Sphynx, Spidi,leu,soarece, Spike, Spirake, Spot *, Spoty, Spukemon, Stalin, Stanjenel, Star, Steaua, Stefaneel, Stefanut, Stelica, Steluta, Sticky, Stitch, Strengarel, Stres, Struţi, Sufletel, Suge plula, Sumi, Summsel, Sunny, Surubel, Sushi, Suzuky, Suzy, Switty, Sylvester, Sysy

- NUME DE CAINI T -
T, Taj, Take, Tammy, Tandarica, Tanica, Tanigru, Tano, Tanu, Tanu si napi, Tanu, grig, ciufi, ciufulici, fleur,zoppo, derbi, Targusor, Tarkan, Tarky, Tarzan, Tatarul, Taz, Teddy, Tedy, Terente, Terry, Tess, Tessy, The cat, Thoma$, Thomas, Thomas-tomy, Tibi, Tiganu, Tiger, Tiggrutu, Tighi, Tigrata, Tigrisor, Tigrisor ii, Tigruţ, Tigrut, Tigrutu, Tigrutza, Tigry, Tili, Tilica, Tilu, Timi, Timidel, Timmy, Timoftica, Timoftie, Timy, Tin gri, Tinkerbell, Tinotiti, Tintiri, Tiru, Tisu, Titi, Titos, Titu, Tix, Toader, Tobby, Tobi, Tobita, Tobo (tobosarul), Toby, Tod, Toffy, Togo, Tolstoi, Tom, Tom mitz-chitz, Tomas, Tomberon, Tomi, Tomi junior, Tomilitza, Tomita, Tomitza, Tomizu, Tomkat, Tommy, Tommy lee, Tomy, Tomytza, Toni, Tonti, Tonto, Tontonel, Tony, Topsi, Topssy, Torky, Torpila, Tosi, Toth, Toto, Totolino, Totonel, Totto, Toty, Totzi, Toulouse, Toulouse aristocats, Toy, Tradiceanu, Trafalet, Traian soseta, Trakty, Triceanu , Trifoi, Trigrule, Tristan, Tuchi, Tuchis, Tuiti, Tuki, Tukie, Tuluz, Tumba, Tupak, Tupi, Turby, Turc de van, Turturel, Tuto, Tutti, Tutu, Tweety, Twix, Tyc, Tyson, Tytu, Tzache, Tzanki, Tzaputzicu, Tzibi, Tzicu, Tzontonel, Tzontzonel, Tzontzonels, Tzuca, Tzucurash, Tzuki, Tzumy, Tzupy, Tzurica, Tzushcutzipilichi, Tzutzu, Tzutzy

- NUME DE CAINI U -
Uci, Uffy, Ulise, Upica, Urica, Ursache, Ursulet

- NUME DE CAINI V -
Vadim, Vampy, Vandam, Vasile, Vasilica, Vico, Vili, Vladutz , Voiculescu

- NUME DE CAINI W -
Warly, Whiskas ollyver kan-motan, Whiski stalinskaya, Whisky, Whoopi, Willy, Wiscky, Wiski, Wolfi

- NUME DE CAINI X -
Xanti, Xici

- NUME DE CAINI Y -
Yamatzu, Ygor, Yoda, Yogus, Yojic, Yonatan, Yoru, Yoshi, Yoshy, Yoyo, Ypi, Yuki, Yuri

- NUME DE CAINI Z -
Zachary, Zache, Zakarel, Zandezulin, Zane, Zanzibar, Zaratustra, Zero, Zeus, Zgarci, Zglombi, Zizi, Zizou, Zorba, Zorro, Zouzou, Zozolin, Zukiny, Zuky, Zuzu

| Derii12 a răspuns:

Max, Ricardo, Rex, Hulio, Bitza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lucky (norocos)... asa il chema p catelul meu. a murit.

| Bogdanmarianmgh a răspuns:

Eu am gasit aici
https://pedanny.blogspot.com/2021/04/nume-de-caini.html

Sunt foarte bune o sa îți placa

| Isabela_6206 a răspuns:

Misha
Ben

| DidiiStreet a răspuns:

Duchi.e dragut...big grin altele Loco, Tag, Minnie Pearl, Juicy(sau radiolaughinglaughinglaughing)sper ca te-am ajutat:h