| PussicatDolls a întrebat:

Ce nume pot sa-mi pun la facebook? Ma cheama Stefania Maria happy
Fundaa love struck

8 răspunsuri:
| 4Angëℓ4 a răspuns:

Ştefy Marrya; x

| Neymar a răspuns:

Maria Stefania! Funda?

| DND a răspuns:

Mary Stefany, Stefy Mary, Stefania, Stea Fany, Mariutza...alege unul dintre ele daca iti plac... sper ca te-am ajutat.

| Négatif a răspuns:

Bună.
Cred că ar fi mult mai OK, dacă ai scrie pur şi simplu '' Ştefania '' şi într-o paranteză, '' Ştef, Ştefi '' şi alte diminutive.
Cred că mulţi au ''cocălărit'' destul hi5-ul şi alte alea şi cred că ar fi bine să nu-l '' cocălărim '' şi facebook-ul, cu nume gen : '' Prinţesa lu' taty '' înţelegi.
Îmi cer scuze dacă te deranjează ''soluţia'' mea.
Succes, sper că ţi-am fost de folos.

| ooLaviii a răspuns:

Stefany Music; Stefany Love; Maria Stefania; My name is Stefanny; Stefania Rebela; Maria Love Me

| gabi1198 a răspuns:

Stefani Marywinking

| Crypt a răspuns:

S! eFan! a Mar! a cu o inimioara sau
Stefania Maria

| Daniela_Stefania_1995 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa iti pui numele tau real pentru ca lumea sa te gaseasca mai usor