| Patrick0Star a întrebat:

Ce nume sa ii pun unei pagini de facebook? Si cine vrea sa fie admin?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ChOcOlAtE WhIt MiLk ♥! Fundita?!

| Patrick0Star explică (pentru anonim_4396):

Vrei sa fi si admin?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Patrick0Star):

Nu! Dar totusi, fonditaa?! tii logg puppy dog eyesbatting eyelashes

| Patrick0Star explică (pentru anonim_4396):

Daca nu mai primesc raspunsuri sau primesc raspunsuri naspa iti dau. Mai stai 10 minute.winking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Patrick0Star):

Biniii! Multumesc. sa cresti mare kiss! laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Patrick0Star):

Patrick! Fonditaa mea?!batting eyelashes

| anonim_4396 a răspuns (pentru Patrick0Star):

Daca e o pagina de amuzament iti recomand '' Noi nu suntem normaliiiiii'' laughing! Haide cu fundita!batting eyelashes

| anonim_4396 a răspuns (pentru Patrick0Star):

Patrick, nu ma las pana nu primesc fundita! laughing Au trecut 10 min, de ce esti rau?! sad

| Patrick0Star explică (pentru anonim_4396):

Scuze sad m-a expadiat mama la nani laughing

11 răspunsuri:
| LittleMe a răspuns:

Depinde de ce fel de pagina e. Ba e una de divetisment ba e cu statusui de dragoste si alte nebunii. Nici tu nu precizezi...

| NaiveGirl09 a răspuns:

Vreau eu să fiu admină! kiss. Am şi eu o micuţă pagină de 133 de like-uri, strânse aproape toate de mine laughing. Nu o am demult happy. M-aş bucura dacă te-aş putea ajuta, ajutându-mă şi pe mine în acelaşi timp!

| Patrick0Star explică (pentru NaiveGirl09):

Ok,sti sa faci meme-uri?