| Rose_2860 a întrebat:

Ce nume va place cel mai mult dintre: Marc, Catalin, Andrei si David?

15 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cel mai mult imi place Marc. Imi aduce aminte de Mark Anthony, unul din cantaretii mei preferati. Sunt de acord cu lista facuta de Aldana Blue. Asa e si ordinea preferintelor mele.

| Ana a răspuns:

Catalin happy

| inna a răspuns:

Catalinhee hee

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Marc happy :X:X:X:X ador acest nume happy...cat si o anumita persoana ce il poarta happy tongue blushing

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Revin big grin... imi plac si Andrei happywinking ...si Catalin happy

| thehope a răspuns:

Catalin, nu stiu de ce ma duce cu gandul la ceva copilaresc si Andrei.

| Klara a răspuns:

Andrei, dar si David. happy

| RetroX a răspuns:

Marc happy

| Andreea_8014 a răspuns:

Catalin si Andrei big grin

Deyutza:*

| Mefisto23 a răspuns:

Toate. Numai sa nu combini Marc cu Catalin laughing

| AldanaBlue a răspuns:

Pentru mine ordinea ar fi asta :
1. Marc
2. David
3. Andrei
4. Catalin

| CatalinMG a răspuns:

Catalin smug

| angella1972 a răspuns:

Catalin, pentru ca asa se numesc si sotul si fiul meu, si david pentru ca are o rezonanta biblica aducatoare de noroc.

| doar.eu a răspuns:

David (provine din ebraica si inseamna iubit, indragit)

| beyonddarkness a răspuns:

Marc este un nume superb :X happy dar imi place si David happy