| WarriorCat a întrebat:

Ce părere aveți de Theresa Caputo?

6 răspunsuri:
| LostInPark a răspuns:

Ce-i cu ea? ai vreo pasiune pentru ea?

| WarriorCat explică (pentru LostInPark):

Da, am. Si vreau sa aflu parerea vostra despre ea.

| LostInPark a răspuns (pentru WarriorCat):

A nice GILF, what can i say... voluptoasa, cu parul blond probabil ca nu de la perhidrol.
Pretinde car fi medium dar n-a castigat niciodata la loterie.Aici nu prea inteleg eu cum gestioneaza unii darurile divine.Ok, vorbeste cu mortii de parca aia n-ar avea case de bantuit sau copii de speriat noaptea.Hai sa zicem ca trec si peste asta...da tot nu inteleg de ce urmariti si oferiti preocente de veridicitate, unor persoane care ar trebui complet ignorate.

| WarriorCat explică (pentru LostInPark):

Nu, nu, nu, nu.

| LostInPark a răspuns (pentru WarriorCat):

M-au si suspendat din cauza ta, pisico!
Iti dai seama ca asta e un fel de dezvirginare fortata, pentru ca eu n-am mai avut suspendare pana acum.Cred ca sunt si eu un pui de medium, nick-ul meu prevestind...violul.

| WarriorCat explică (pentru LostInPark):

Parca eram mata sad
Nu e vina mea sad.