| frvtel a întrebat:

Ce parere aveti de asa zisi meseriasi, cunoscatori a toate, care dau raspunsuri cu identitate anonima?

Răspuns Câştigător
| KlaudyaAddha a răspuns:

Sunt nesimtiti. Majoritatea dintre ei fac reclama la diferite site-uri sau bloguri, altii isi bat joc de intrebare sau utilizatorii care raspund, altii scriu doar " "Nu stiu nici eu", altii raspund cu nepasare sau folosesc un limbaj obscen...etc (lista e lunga! )
Am o parere foarte proasta, ei se cred cei mai destepti, dar dau cele mai nefolositoare si stupide raspunsuri. Doar o foarte mica majoritate dintre ei dau un raspuns bunicel sau "de calitate"!

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Proasta.