| only me a întrebat:

Ce parere aveti de astrologie? adica unele chestii sunt prea adevarate:-s

Răspuns Câştigător
| perla a răspuns:

Numai Dumnezeu stie zilele omului asa ca e foarte mare pacat sa apelezi la ghicitori, si tot ce tine de cartomani, horoscop, magia alba sau neagra.sunt la fel toate.

3 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Eu personal cred, dar nu in toti sarlatanii, ci in acei astrologi care chiar stiu ce zic.

| simona_6231 a răspuns:

Si eu cred in astrologie cat de catbig grin, cel putin la mine spune tot adevarul.

| Kindly a răspuns:

Esti scorpion cumva?laughing