| stejara2 a întrebat:

Ce parere aveti de barbatii care incearca sa profite de femei pe messenger in speranta de a avea cu ele relatii sexuale, de a le santaja cum am vazut intr-un film?

2 răspunsuri:
| justitiarul a răspuns:

Cine a zis ca aia sunt "barbati"?

| alter4ego a răspuns:

Inseamna ca sunt afemeiati, psihopati si bolnavi psihic! un barbat normal nu ar face asa ceva in nici un caz! dar sa nu-i judecam doar pe ei pentru ca la urma urmei sunt si femei care fac la fel sau care cauta barbatii descrisi de tine! pe lumea asta toate sunt facute sa fie cum zice vba aia: "ochi pentru ochi, dinte pentru dinte", important este sa stii ce vrei tu de la viata si sa te feresti ce ceea ce ti se pare a fi anormal!