| Jadis a întrebat:

Ce parere aveti de cei care cersesc funda la sfarsitul raspunsurilor pe care le dau? thinking

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Se impart in trei categorii:
-Stadiul 1:le zici ca nu e bine, ca e deranjant si inteleg(cei mai rari)
-Stadiul 2:le zici, te contrazic, te fac comunist sau au nesimtirea sa jigneasca oameni in varsta si continua sa o faca in ambitie
-Stadiul 3:Cretinism total.Pasere de fundite de pe un cont pe altul

Elianna
| Elianna a răspuns:

Sunt enervanti! Cred ca raspunsul lor este cel mai bun din start, fara sa vada ce au spus si altii! Eu nu dau fundita la cei care-o cersesc!

| maryana5 a răspuns:

Fundistii thinking

| Gabrielle16 a răspuns:

Dau raspunsurile doar din intereswinking.

Răspuns utilizator avertizat
| xioliolioloix a răspuns:

Ca nau ce face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cersetori de fundelaughing Nu suntem aici pentru a strange cat mai multe funde, suntem aici pentru a-i ajuta pe ceilalti, tocmai de asta site-ul se numeste TPU(toti pentru unul)
Ar fi mai bine daca s-ar schimba numele site-ului in TPF(toti pentru funde)laughing
In fine nu sunt chiar toti dar la majoritatea cuvantul ''funda'' nu lipseste.