| ZeroIdeiDăNume a întrebat:

happy... ce parere aveti despre cei care "cersesc" fundite?hee hee

fara funda...big grin

Răspuns Câştigător
| Malvina24 a răspuns:

Copii care nu realizeaza ca e important sa ajuti neconditionat si ca pana la urma ''ce e o funda?'' un nimic!

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Hai la funda, neamuleee.Trafic de funde cand pe sub mana cand direct in manabig grinAici esti ca sa ajuti nu sa o arzi ca un cersetor de la metrou

Elianna
| Elianna a răspuns:

Milogi!

| User a răspuns:

Fara funda nici nu se merita sa-mi uzez tastaturastraight face

| Angel_5977 a răspuns:

De parca te incalzeste cu ceva daca ai 10 funde sau 100laughing

Vor sa primeasca funda fara sa ajute pe cineva.

| madia a răspuns:

Disperati. Funda nu-i face mai desptepti sau mai buni.

| Gabitza a răspuns:

Eu sunt de parere ca cei care cer fundite nu iti dau un raspuns venit din suflet. Dar, daca ai nevoie urgenta de un raspuns, trebuie sa ii atragi cumva, sa-ti raspunda, prin acea fundita. happy

| Mera a răspuns:

In primele zile pe TPU, eu chiar credeam ca cerutul/oferitul funditei era o traditie aici, avand in vedere ca la orice intrebare ma uitam aparea de cateva ori cuvantul asta.
Mai aveam un pic si ma gaseati si pe mine pe la un colt de categorie cersind fundelaughing
In cele din urma mi-am dat seama ca sunt si alt gen de utilizatori.
Cred ca ar fi bine daca utilizatorilor noi li s-ar explica cum sta treaba cu milogeala asta.
Recunosc ca si eu ofer funde la intrebarile mele, dar asta doar cand am nevoie de raspunsuri urgente.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S.au invatat asa