| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de fetele care se baga primele in seama?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Hotărâte, decise, dezinhibate, pe scurt - moderne

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai... ce parere? happy
Zice cineva ca nu ar trebui sa se bage sau? Este o particularitate?

Sunt oameni, iar oamenii pot sa se bage primii in seama, sau nu. Deci nu este ceva iesit din comun happy

Sau zici la a initia conversatia? Nicio problema. Totul bine big grin

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nicio părere. Dacă băieții nu au suficient curaj, sau nu-s destul de hotărâți, o fac ele. Vă vin în ajutor.winking

| Sofer a răspuns:

Respect pentru fetele care scriu primele. Sunt rare și pe cale de dispariție.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

N-am de ce sa cred ceva de rau despre astfel de persoane care nu fac decat sa ia initiativa in sensul a ce isi doresc sa obtina.