| Iulia8659 a întrebat:

ce parere aveti despre fetele care se baga in seama cu baieti? Stiu ca poate pare aiurea. Dar in ziua de azi am observat ca multe fete fac asa. Ce parere aveti? Este o intrebare adresatamai mult baietilor.

15 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Au mai mult "curaj".
Pa, pa.

| madyddd a răspuns:

Fufe obsedate frustrate si rupte.

| anonim_4396 a răspuns (pentru madyddd):

laughing. ma intreb, asa arata si un baiat cand iti zice buna? sau numai baietii trebuie sa zica ceva?

| madyddd a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok,hai poate ca,am exagerat putin sau poate ca,nu m-am exprimat corect si in concluzie m-ai inteles gresit.
De fapt, eu ma referam la acele ţoape ieftine de fiecare zi,disperate obsedate frustrate si rupte care se fac preş in faţa tipului.
E destul,frate, ca iti iei decolteu si-ti faci buzele, sincer nu cred ca mai este nevoie sa te duci si sa-l sufoci pe respectiv cu insistente care de cele mai multe ori sunt ridicole.
Nu stiu, tu ai fi interesat de o fata care s-ar purta "ciudat" in prezenta ta si parca ii citeai gandul "hai invita-ma odata in oras"?!
Ti se pare tare sa auzi o fata care iti spune "Ce faci frumosule" laughing
Serios, vrei sa-ti zica, auzi, nu vrei sa …?
Pai, in felul asta se duce dracu' rolul tau de barbat.
Si totusi, e destul de distractiv sa stai, sa astepti sa te abordeze baietii si sa spui: nu, nu, nu, da, nu, da, da… si lista continua.

Sau nu e?! laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru madyddd):

Acum da ca te-ai facut inteleasa. la tot ce ai zis tu sunt de acord, nici mie nu imi plac fetele de genu, dar alta e cand treci pe langa baiat si ii zici un simplu buna gen ti-am deschis calea, acum e randul tau.

| RAY a răspuns:

Ce este asa anormal nu inteleg e viata lor sa faca ce vor

| Iulia8659 explică (pentru RAY):

De aceeasi parere sunt si eu.

| RAY a răspuns (pentru Iulia8659):

In sfarsit dupa o eternitate e si o fata de acord cu mine e o minune

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Poate e baiat, nu ai de unde sa stii 100% laughing.

| Iulia8659 explică (pentru anonim_4396):

Sunt fata, si am vrut niste pareri de la baieti. si nu ma refer la fetele acelea obsedate care fac ori ce sa fie bagate in seama, eu ma refer la fete mai cu capu pe umeri. care doar incearca sa dea de inteles. fara sa exagereze.

| neutrino a răspuns:

Nu am o parere rea, atata timp cat fac acest lucru cu bun simt.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O parere buna. simplul gand ca fetele doar stau si asteapta sa faca baiatul tot, ma eneveaza

| NameHarris a răspuns:

Inafar ca sunt curve proaste sau urmaresc ceav nimic anormalwinking nu prea imi place acel gen de fatawinkingCum se da la mine se poate da la totiwinking

| ubox7007 a răspuns:

Ba, mie imi place mai mult cand ma cucereste o fata.