| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de filmul "The secret"?

6 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Mi l-a recomandat o persoana de pe site. Sincer, mi s-a parut total o porcarie, numai aberatie. E o parere personala doar. Nu m-a influentat cu nimic, nici macar n-am rezistat pana la final.

| Cryssy a răspuns:

Sincer, nu l-am vazut. Dar o sa ma uit si o sa iti spun...

| Pho3nix a răspuns:

Mie mi s-a parut interesant si mi-a placut.happy

| RetroX a răspuns:

O mare prostie! happy

| 4LeafCloves a răspuns:

Mie mi-s-a parut mai mult un documentar. E ceva foarte real si nu e doar o parere personala. Se intampla exacta asa cum simti, exact cum spun si cei din film "legea atractiei", daca esti deprimat ii faci si pe cei din jur sa fie ca tine si tot asa... Merita vazut, insa daca nu il intelegi degeaba te uiti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie mi-a schimbat viata (in bine) acest film... trebuie doar sa crezi...