| nycole_6068 a întrebat:

Ce parere aveti de liceul lucian blaga din bucuresti? din toamna voi fi boboaca la filo si sunt curioasabig grin

Răspuns Câştigător
| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Hey happy
si eu voi fi boboaca tot la filo in blaga

8 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Frate.ma enervati cu niste licee.nu ne intreba pe noi.intreaba`i pe cei din acel liceu.si oricum. o sa vezi si tu in septembrie.toata lumea pune intrebari de astea.ganditi si voi putin

| gabrielaelena a răspuns:

Iti place la blaga?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zi ce vrei sa stii, eu sunt a 11a in blaga si cunosc bine profii tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. si eu sunt la filo la lucian blaga, si eu sunt curioasa big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt din blaga maryk_ma2006 sa vb...winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mult succes la romana in caz ca vei face cu dna. Craciunescu Cornelia happy o profa excelenta... dar asta vei realiza abia dupa ce vei termina anii de studiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost o profa buna de istorie, Stanciu, apoi cred ca Vasiliu, era grozav sa inveti cu ea pentru bacul de la istorie! Toceai materia aia insuportabila de zeci de ori intr-un an si te mirai la examen ca o stii! Cum reusea asta si cum avea timp? Turuia pur si simplu, nu se oprea din predat, ascultat, teste, intrebari, iar teste.Credeam ca mor uneori de oboseala, ea nu obosea deloc, dar uite ca am luat o nota incredibila la bac, pe bune. Apoi ce stil avea! O detestai in primul an ca dupa aceea sa-ti fie tare simpatica, un model ca om.Rau pentru liceu ca nu mai e acolo!

Răspuns utilizator avertizat