| alexutza222 a întrebat:

Ce parere aveti de moldovence?

12 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Femei ca oricare altele...

| RAY a răspuns:

Sincer din ce am observat eu,acuma vorbesc de expriente bine, eu cat am comunicat cu fetele am vazut ca erau ipocrite,false, mincinoase, materialiste eu asta am vazut asta isi spun, inca n-am cunoscut ceva nou sa spun asa, si doar care imi confirma aceste vorbe

| Florentina9210 a răspuns:

Ehe si unchiul meu a tinut una.
Sunt foarte afurisite!

| raluk27 a răspuns:

La care moldovence te referi? La cele din Republica Moldova sau la cele din România?

| alexutza222 explică (pentru raluk27):

Ambele.

| raluk27 a răspuns (pentru alexutza222):

Sunt mai frumoase decât toate happy

| Aberdeen a răspuns:

Sunt vorbărețe, vesele, cele mai multe dintre ele. Puțin înțepate, sper să nu-mi urc pe nimeni în cap. big grin

| LoveSleep a răspuns (pentru Aberdeen):

Speram ca tu să ne urci în cap.

| Aberdeen a răspuns (pentru LoveSleep):

Aș avea motive?
... „Sper să nu-mi ridic pe nimeni în cap cu răspunsul acesta.", mai bine?batting eyelashes

| NellieLovett a răspuns:

Sunt niste femei si ele...
Doar ca au un accent ciudat

| carmenmihaela2016 a răspuns:

Urate,rosii in obraji de la bautura si rele.

| Tudor_Geanina_1996 a răspuns:

Depinde de persoane, sunt unele dragute dar si unele insuportabile egoiste si certarete...