| StrongHeart a întrebat:

Ce parere aveti de montana pe vlog,daca stiti despre cine vorbesc?
A facut multe tampenii dar parerea mea e ca face un lucru bun ca indeamna tinerii sa stea departe de viata asta de interlop,departe de droguri,de furaciuni si de puscarie,multi in ziua de azi vor sa fie interlopi peste noapte,daca nu faci vreo ilegalitate nu esti cool,mi se pare o prostie si tinerii aia o sa plateasca daca merg pe calea asta,iar daca el schimba viitorul unei persoane cu videoclipurile lui, eu zic ca merita.
Pareri?

3 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Facea o treaba buna pe la inceput, spun asta pentru ca nu m-am mai uitat la el de mult timp.

| Dalmore a răspuns:

Dacă vor vieți de interlopi, sunt bolnavi mintal, nu o să-i ajute niciun vlogger amărât laughing.

| ioan452 a răspuns:

Eu îl urmaresc de ceva timp și pot spune ca m-a ajutat destul de mult. Eu mai mult sunt genul de persoana care învăț din greșelile altora. Face o treaba buna și a ajutat mulți tineri sa nu o ia pe drumuri greșite. E un om reabilitat și păcat ca mai sunt specimene dinalea de romani care dacă ai făcut pușcărie nu-ți mai dau nicio șansa, orice om se poate reabilita.