| TheDarkOne a întrebat:

Ce parere aveti de Samsung Galaxy`S?
as dori sa il cumpar dar as vrea niste opinii...

Răspuns Câştigător
| FallenB a răspuns:

Este un telefon extraordinar, un smartphone excelent. Cumpara-l! Nu vei regreta! Iti dau si cateva specificatii foarte importante :
Display Super Amoled de 16. 000. 000 culori, tastatura Swipe, viteza foarte mare pe internet, OS : Android 2. 1, upgradable 2. 2 Froyo, 4" inch, inregistrare HD, camera 5MPX, Multitouch, Multitasking, memorie mare de 8/16 GB + Card up to 32GB, Suport Flash Player, GPS, Compas, Control Touch - sensitive si multe altele.

3 răspunsuri:
| frvtel a răspuns:

Un telefon bun, dar la banii aia eu iti recomand un Nokia.Telefoanele mobile incep de la Nokia si televizoarele de la Samsung! Asa ca...

| TheDarkOne explică:

Il iau de Orange cu abonament pe 2 ani. 99 EUR.

| TheDarkOne explică:

Okhappy
mersi
cred ca o sa mi-l cumparbig grin