| ELD a întrebat:

Ce parere aveti de telefonul Sony Ericsson W100i? am auzit numai parerile nemultumitilor. Adevarat? Este un telefon slab?[cine imi da mai multe detalii funda]

Răspuns Câştigător
| matchpoint a răspuns:

Buna ziua, eu am avut mai multe telefoane Sony, dar sincer, nu am avut probleme cu ele. E drept ca modelul macesta nu este unul performant, dar merge. Depinde ce asteptari ai tu de la un telefon. Eu sunt de parere ca un telefon, este instrumentul de pe care suni si pe care poti sa fii sunat, si chiar nu mai inteleg noile modele de telefoane. Mai avanseaza un pic si dimineata ne vor face cafeaua. Glumesc. oricum un punct bun pentru telefoanele Sony este ca bateria tine mult. Si pentru mine asta e important. Ca mor daca trebuie tot a doua zi sa imi incarc telefonul. O zi buna. Pa

2 răspunsuri:
| Raduu a răspuns:

Eu am acest telefon, dar chiar nu-l recomand. Bateria tine foarte putin, si are multe blocari de soft. Bine am mai rezolvat probleme dupa ce l'am resetat si acum merge mult mai bine happy Pozele ies bune, dar uneori se blocheaza camera straight face.

| DauRaspunsuriBunePeTPU a răspuns:

Nu e un telefon rau, dar adevarul este ca nu este prea performant