| Miruna0909 a întrebat:

Ce parere aveti de tiktok? Este o rețea de socializare cu influența negativa sau pozitiva pentru adolescenti?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Chinez la putere, face bani cu ajutorul idiotiilor care posteaza toata ziua acolo. Lumea are lipsa de ocupatie in loc sa faca ceva util in viata. A fost dat in judecata in trecut cred ca din cauza unor vidoclipuri indecente expuse fara reguli stricte si a scapat

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu nu am văzut nimic, dar nimic interesant pe tiktok

| dullcat a răspuns:

O influenta negativa cat cuprinde.Te face sa pierzi timpul, puterea de concentrare si stimuleaza adolescentilor o nevoie indusa, falsa, de a ajunge si ei cunoscuti, virali, comportandu-se adesea prostesc.

| Hyperion7 a răspuns:

E o rețea de socializare care îți poate face viața mai ușoară sau din contra, mai grea și plină de frustrări. Tine doar de ceea ce urmărești.

| sammie a răspuns:

Pai multi dintre adolescenti isi pierd timpul pe el ore in sir. Multi copii au murit din cauza lui pentru ca au facut provocari irelevante. La un moment dat a vrut sa fie si inchis in unele tari, ce sa spun ca in unele nu exista deloc! Deci in concluzie, nu prea prefer sa il folosesc. Poate doar pentru o reteta de mancare, de prajitura, pentru niste DIY-uri sau pentru niste sfaturi folositoare, dar in rest nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu recomand. Nu am cont acolo și nici nu intenționez să-mi fac. Bleah.

| Celdrept a răspuns:

Negativă,șterge o cât poți.

Răspuns utilizator avertizat