| anyia a întrebat:

Ce parere aveti de "vedetele" din Romania...ma refer la "Angelina de Romania", mai nou "Madona de Romania" si alte nume de genul acesta?!?

6 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Un fel de prostie, nimeni nu ar putea inlocuii pe Angelina Jolie, Madonna, si alte staruri internationale

| forever4you a răspuns:

Cocalaristraight face

| AndaWest a răspuns:

Buna, pai mi se pare jalnic(ca sa nu folosesc alt cuvant) dar nu doar romanii folosesc expresii de genul, majoritatea tarilor isi considera ''vedetele'' mari si tari

| Klepto a răspuns:

Niste domnisoare care nu au personalitate proprie si vor sa faca cariera pe spatele si cu numele unor adevarate vedete care au reusit prin propriile forte.
Un sfat as avea eu pentru "fetili" astea:
1.Dezvolta-ti o personalitate.
2. Fa-ti o operatie de marire a sanilor.
3.Accepta sa te placi asa cum esti.
Daca nici astea nu merg...

| anyia explică:

@ellssa: as vrea sa-ti spun parerea mea despre ''patria'' noastra mult iubita, dar mai indicat ar fi sa ma abtin, nu de alta dar exista ''genii' cu care nu te poti contrazicesad
PS:fan Angelina Jolie?laughing

| ELLSSA a răspuns:

Sunt toate " de Romania".
Ce parere ai tu de Romania?(tara tuturor posibilitatilor)laughing