| Bruno92 a întrebat:

Ce parere aveti despre acest parfum? Adineauri l-am comandat de pe notino
https://www.notino.ro/......ncarcabil/

Parfumul se numeste Mugler A*Men rubber flask. e persistent? As putea lua ceva mai bun la acelasi pret?

Răspuns Câştigător
| Dismally a răspuns:

Daca nu l-ai mirosit niciodata pana acum ai grija, la inceput o sa ti se para ca miroase a afumat, nu o sa-l suporti laughing Va dura putin pana te vei obisnui cu mirosul lui. "Reincarcabil" pentru ca poti cumpara doar sticluta simpla si sa o bagi in chestia aia de plastic, o sa fie putin mai ieftin asa.

5 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

E super persistent, nu scapi de miros nici daca te speli laughing Totusi mirosul nu este pe gustul tuturor, ar trebui sa il incerci prima data, sa vezi daca iti place. Eu cand l-am mirosit prima data mi s-a parut oribil, am zis ca e cel mai dezgustator parfum posibil, pe urma a inceput sa-mi placa...

| Bruno92 explică (pentru Dismally):

Da, dupa 20 de minute incepe spectacolul. a ce ti se parea ca miroase mai mult? caramel, vanilie, cafea, paciuli, miere? si cat persista de regula? happy
e mai bun ca bleu de chanel? sau invictus?

| Dismally a răspuns (pentru Bruno92):

Nu stiu sa descriu mirosul, trebuie sa il simti, prima data are un miros gru, foarte puternic, pe urma devine mai fin. Cand am incercat eu, acum vreo 3 ani tinea vreo 24 de ore cred si era si super puternic. A fost reformulat din cate stiu dar oricum tine foarte mult si acum. La performante da, este mult mai bun. La miros este mai bun Bleu de Chanel.

| Bruno92 explică (pentru Dismally):

Mersi fain boss. bleu de chanel e scump. daca il avea pe notino alien men il luam pe ala.da nu il avea. nu stiu cum miroase, ce o fi o fi! daca mitoase a vanilie e perfect. la pretul acesta nu stiu daca gaseam ceva mai bun la 200 de lei.

| Bruno92 explică (pentru Dismally):

Dar de la ce vine denumirea "reincarcabil"?

| Dismally a răspuns (pentru Bruno92):

Daca nu l-ai mirosit niciodata pana acum ai grija, la inceput o sa ti se para ca miroase a afumat, nu o sa-l suporti laughing Va dura putin pana te vei obisnui cu mirosul lui. "Reincarcabil" pentru ca poti cumpara doar sticluta simpla si sa o bagi in chestia aia de plastic, o sa fie putin mai ieftin asa.