| AndraGomez2002 a întrebat:

Ce parere aveti despre acest stil al Selenei? http://weheartit.com/entry/7504643

Răspuns Câştigător
| drogh a răspuns:

E drăguţ dar cam simplu. Cred că ar fi o ţinută mai mult de toamnă pentru plimbări sau şcoală.

13 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

O sa raspund fix la ce ai intrebat. Imi plac blugii (si vesta putin) happy Bluza nu e deloc stilul meu.

| AndraGomez2002 explică (pentru LolaLollita):

Ma rog fiecare cu gusturile lui happy

| RoxKnkK a răspuns:

Daca mias irosi timpu pe toate proastele... mias risipi viata!laughing

| AndraGomez2002 explică (pentru RoxKnkK):

Se pare ce deja ti-o irosesti pentru ca tu singur\a esti asa

| AndraGomez2002 explică (pentru RoxKnkK):

Se pare ca deja iti irosesti viata pentru ca tu singur\a esti asa

| AndraGomez2002 explică (pentru RoxKnkK):

Vad ca iti irosesti vita ca tu sngur esti prost!

| RoxKnkK a răspuns (pentru AndraGomez2002):

Fee eu nu am vrut sa te ranesc dar...serios acum uni prosti (ca tine ) iti irosesc viata uitandute la ce fac alti! Da totusi dc p l m de intereseaza de toate curvele de vedete

| AndraGomez2002 explică (pentru RoxKnkK):

Maaa...vad ca na-i ce face scrii prosti mai sunt si copii de 9-10 ani care le invata de la alti prostii (ca tine)

| AndraGomez2002 explică:

Serios cei care va place sa ma criticati n-a veti de cat!

| RoxKnkK a răspuns (pentru AndraGomez2002):

Aha...

| AndraGomez2002 explică (pentru RoxKnkK):

DA,aha... ma bucur ca recunosti!

| AndraGomez2002 explică (pentru RoxKnkK):

Nu ti supara da esti un prost si un psihopat!