| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre adeptii curentului Emo? Dar despre adeptii celui Punk?

1 răspuns:
| AG a răspuns:

N-am nimic cu emoistii, dar eu sunt de parere ca poti sa iti manifesti si altfel suferinta decat prin mutilare, sau chestii de asta. Si mai e o chestie: nu toata lumea e interesata de suferinta lorhappy.
Cat despre punk, pot sa spun ca ador tot ce tine de punk. Muzica, stilul, tot. Si oricum, punkul e o miscare celebra, formatii precum Sex pistols sau The Clash au facut istorie. Imi place foarte mult ideea din punk: anti-autoritate, impotriva conventiilor societatii.