| PandaCrusher a întrebat:

Ce parere aveti despre punk-eri?

Răspuns Câştigător
| BlueBroom a răspuns:

Punk-eri sunt mai retrasi si stau in general numai cu cei de felul lor. Le place sa faca lucruri interzise iar look-ul sa contina tinte.Consider ca viata ar trebui privita dintr-un punct mai luminos nu tot timpul asa cum o fac ei.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Isi dau prea multe aere. Se cred smecheri dar sunt prosti.

| ladygaga a răspuns:

Imi plac mai ales baietii gen punk.eri,rock.eri love struck

| Twist a răspuns:

Fiecare are dreptul sa se exprime asa cum vrea!
deci.despre punk'eri thinking ce pot sa zic.sunt oameni ca noi toti.(atata timp cat nu au 4 ochii sau vreo 2-3 brate implus)big grin si felul lor de a se imbraca exprima starea lor sufleteasca psihica...se zice ca nu trebuie sa judeci omul dupa haina.si sunt de'acord insa si infatisarea iti arata starea ca nu o sa vezi pe cineva super fericit in negru. eu sunt pro punk'eri emo rock sau oricarui stil chiar si pro manelistilor satanistilor etc.si sunt doar pentru ca stiu cum e sa te eticheteze ceilalti drept un/o ciudat/a! si daca asa vor ei sa fie cine suntem noi sa'i judecam?

| Tudor_6050 a răspuns:

Parerea mea despre Punk-eri este ca nu e nimic rau legat de ei.Sunt si ei oamnei.Conteaza comportamentul, nu looku-ulwinking. Parerea mea.happybig grin.