| ALY_2447 a întrebat:

Ce parere aveti despre anul petrecut impreuna cu T P U? ce impresie v-a facut ati schimba ceva la el astept pareri

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am bucurat mult cand am gasit acest site! Mi-am facut prieteni si am putut ajuta si eu pe cate cineva, as vrea sa continuam c am inceput, sa fie si mai bine. daca ar fi sa schimb ceva as schimba viteza site-ului si faptul ca se blocheaza uneori cand ti-e lumea mai draga, in rest este totul foarte bun si frumos, si mai adaug ceva:multi ani inainte TPU!

4 răspunsuri:
| Bishop a răspuns:

A fost un an bun, mi-a schimbat mult mentalitatea, si o sa treaca multi de acum in colo happy

| ViVi a răspuns:

Nu as schimba nimic cu trecerea timpului happy TPU m-a facut mai maturizata si mai sociabila
bv TPU big grin

| LNK a răspuns:

Imi place foarte mult TPU, asa pot sa socializez si sa incerc pe cat posibil sa ajut. Imi place foarte mult si de aceea intru in fiecare zi.

| mikey a răspuns:

Salut.
Pai am invatat multe lucruri din raspunsuri si intrabari.Am observat ca utilizatoriiisi dau toata silinta ca sa raspunda cat mai bine.Sunt foarte multumita de site.
Bye!