| Eron a întrebat:

Ce parere aveti despre articolul de pe site-ul http://adevar-minciuna.ucoz.com/....../19-1-0-4. Dar ce parere aveti despre site-ul respectiv?

2 răspunsuri:
gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Nu cred ca este atat de important care din zi, sambata sau duminica, o tinem ca zi de odihna...Importanta este credinta pe care o are fiecare dintre noi in suflet...Nimeni nu poate sti cu exactitate nici o zi, oricare ar fi ea...Nasterea Domnului, Moartea Domnului... ce zi a ales Dumnezeu pentru odihna...pe atunci nu exista calendarul acesta...au fost nenumarate calendare in timpul istoriei omenirii si s-au facut numeroase schimbari...cum putem sti cu exactitate date istorice...antice? Copii, pe voi trebuie sa va preocupe mai mult ceea ce Dumnezeu a spus cu referire la felul cum sa traim, cum sa iubim si cum sa respectam Cuvantul Lui...in rest...sigur Dumnezeu nu se va supara pe noi...Toate sunt mestesugite de oameni cu voie sau fara voie pentru a se creea noi credinte si divergente...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca negru pe alb este cea mai buna combinatie de text pe web. verdele ala este obositor pentru ochi si nu cred ca nimeni sta sa citeasca.
paragrafele pot sa aiba spatiu intre ele, incearca sa te mai documentezi despre ergonomia paginilor web.
vei vedea ca paginile cel mai vizitate au textul usor de citit, usor de urmarit, nu sunt incarcate cu lucruri inutile, mai citeste despre asta aici
http://www.useit.com/alertbox/reading_pattern.html