| RAY a întrebat:

Ce părere aveti despre aspectul vostru fizic? va place cum aratati? va este jena sa dați cuiva o poza cu voi?

68 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Nu pot zice că îmi e jenă dar nici nu mă mândresc cu el.

| RAY explică (pentru T0T):

Cam ce nota isi dai tine insati cand te privesti in oglinda?

| T0T a răspuns (pentru RAY):

Nu îmi place să îmi dau note. Am pus pe cineva acum câtva timp și mi-a dat 8, după ce am insistat. Că a fost corectă sau nu, habar nu am. Eh, am primit și 10 însă nu mi s-a părut prea obiectiv. Eu mi-aș da o notă de trecere probabil undeva la 6-7.

| Drimmero a răspuns:

Nu am defecte la fata,, sau semne d-astea nasoale, eu zic ca arat destul de ok, nu neaparat ca imi place, dar sunt multumit, se putea si mai rau in multe cazuri, nu imi e rusine sa ies din casa.
Nu imi este jena... faza este ca nu sunt fotogenic, nu prea fac poze.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Patratele ai?

| GoldenZenith a răspuns:

Mereu e loc de mai bine.

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Eu te plac asta conteaza

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Nu,, nu sunt obsedat de cum arat, pot sa traiesc si fara sa am patratele, adevarul este ca nu ma pasioneaza asa mult culturismul, cu toate ca ar fi frumos sa ma pasioneze.

| Elide a răspuns:

Nicidecum,de ce mi.ar fi jena sa dau o poza...și de aspectul meu fizic sunt mulțumită. Dumnezeu m.a creat așa! Asta e cel mai important sa te simți bine în pielea ta.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Ceva detalii poti da? inaltime? fata ta cum arata? ovala sau cum?

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Inaltimea,, undeva la 1, 80, fata mi-e mai ovala putin, e bine rotunjita, nu imi intra ochii in 'fundul' capului daca asta te intereseaza))))).

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Tu cum arati?

| RAY explică (pentru Elide):

Tu erai in poza ieri sincer?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi era rusine de cum aratam inainte sa ma apuc de sala pentru ca eram inalt si foarte slab dar acum nu mai am problema aia. Eu nu dau numele pe site daramite poza cu mine laughing. De fapt am pus poza cu mine acum ceva timp cu alt cont si din cocalar nu am fost scos doar pentru ca am muschi. O experienta destul de amuzanta sa fiu sincer.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Cum e vremea acolo sus?

| Kiwibibilă a răspuns:

În general îmi place foarte mult cum arăt, bine, deşi mai am şi cam 2 defecte cred care mă enervează foarte mult.
Cât despre poze, depinde cât de bine am ieşit în poza respectivă, logic.

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

M ai văzut în pozele pe care le am pus la avatar.

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Da tu arati de nota 9

| RAY explică (pentru Kiwibibilă):

Super,imi place ca te placi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Hot

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Cat de darnic ești la notelaughing saru'mana!

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Pai asta e parerea mea, daca mai atras fizic, eu recunosc nu ma ascund

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Ok, mă bucur.ce sa zic. Pai cine se ascunde? laughing

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Uni baieti, eu nu ma ascund, daca imi place de una o pandesc noaptea si o iubesc fie ca vrea fie ca nu vrea

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Daca o pândești noaptea și ea nu vrea nimic, situația se schimba laughing) deja e altceva.

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Pe tine te-as astepta o viata la mare sa te am o noapte

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

rolling on the floor cum sa nu.

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Stai tu acolo pe plaja ca vin eu iubire sa te racoresc

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

E luata tipa,, stiu eu sigur, dar nu stiu de cine.

| RAY explică (pentru Drimmero):

La cum arata logic man, toate fetele frumoase sunt luate sau cauta unu frumos sau unu bogat care sa le intretina un provider