| RAY a întrebat:

Ce părere aveti despre aspectul vostru fizic? va place cum aratati? va este jena sa dați cuiva o poza cu voi?

68 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu sunt eu bărbatul fatal dar cred că arăt ok, oarecum average. Asta însemnând că nu sunt gras, nici măcar plinuț, am un stil vestimentar în egală măsură safe și edgy, sunt curat. Nu am coșuri sau alte probleme de piele. Am operația de apendicită cu peritonită unde m-au tăiat în trei locuri. Dar nu am problemă cu asta, i survived bitches. Aș mai lucra un pic sincer la capitolul masă musculară, să fiu mai tonifiat. Momentan țin post negru o perioadă. Și după văd cum abordez problema. Trebuie să fiu mai serios în ce privește sportul. Încerc să fac singur acasă. Dar probabil o să fiu nevoit să abordez la un personal trainer pe partea de forță. E mai sigur, nu pierzi timp aiurea încercând tot felul de chestii.

| RAY explică:

Nu fi rea cu iubita mea, poate e amezica si imprumuta poze de la alte fete

| Drimmero a răspuns:

Nu am defecte la fata,, sau semne d-astea nasoale, eu zic ca arat destul de ok, nu neaparat ca imi place, dar sunt multumit, se putea si mai rau in multe cazuri, nu imi e rusine sa ies din casa.
Nu imi este jena... faza este ca nu sunt fotogenic, nu prea fac poze.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Patratele ai?

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Nu,, nu sunt obsedat de cum arat, pot sa traiesc si fara sa am patratele, adevarul este ca nu ma pasioneaza asa mult culturismul, cu toate ca ar fi frumos sa ma pasioneze.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Ceva detalii poti da? inaltime? fata ta cum arata? ovala sau cum?

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Inaltimea,, undeva la 1, 80, fata mi-e mai ovala putin, e bine rotunjita, nu imi intra ochii in 'fundul' capului daca asta te intereseaza))))).

| T0T a răspuns:

Nu pot zice că îmi e jenă dar nici nu mă mândresc cu el.

| RAY explică (pentru T0T):

Cam ce nota isi dai tine insati cand te privesti in oglinda?

| T0T a răspuns (pentru RAY):

Nu îmi place să îmi dau note. Am pus pe cineva acum câtva timp și mi-a dat 8, după ce am insistat. Că a fost corectă sau nu, habar nu am. Eh, am primit și 10 însă nu mi s-a părut prea obiectiv. Eu mi-aș da o notă de trecere probabil undeva la 6-7.

| OldSoul a răspuns:

Dap, sunt multumit, nu ma plang.
Arat decent, bine, cu pozele e alta treaba, ca nu prea sunt fotogenic, sau mai bine spus nu pot fi natural cand imi fac prietenii poze laughing
Nu are de ce sa-mi fie jena sa dau poze, conteaza doar sa le merita persoana respectiva, daca-mi cere cineva poze fara sa fi avut d-aface cu persoana respectiva bineinteles ca nu o sa-i dau nici o poza.

| justanotheruser99 a răspuns:

Eh, nu stiu ce sa spun, cred ca arat destul de acceptabil. Adica nu sunt miss univers, dar nici mutilata.
Nu, nu imi e rusine sa dau cuiva o poza cu mine, insa nu prea vad rostul. Prefer conversatiile in persoana.

| Clorox a răspuns:

Mă simt bine acum... Nu-mi este jenă.

| GoldenZenith a răspuns:

Mereu e loc de mai bine.

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Eu te plac asta conteaza

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Tu cum arati?

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

M ai văzut în pozele pe care le am pus la avatar.

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Da tu arati de nota 9

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Cat de darnic ești la notelaughing saru'mana!

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Pai asta e parerea mea, daca mai atras fizic, eu recunosc nu ma ascund

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Ok, mă bucur.ce sa zic. Pai cine se ascunde? laughing

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Uni baieti, eu nu ma ascund, daca imi place de una o pandesc noaptea si o iubesc fie ca vrea fie ca nu vrea

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Daca o pândești noaptea și ea nu vrea nimic, situația se schimba laughing) deja e altceva.

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Pe tine te-as astepta o viata la mare sa te am o noapte

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

rolling on the floor cum sa nu.

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Stai tu acolo pe plaja ca vin eu iubire sa te racoresc

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

E luata tipa,, stiu eu sigur, dar nu stiu de cine.

| RAY explică (pentru Drimmero):

La cum arata logic man, toate fetele frumoase sunt luate sau cauta unu frumos sau unu bogat care sa le intretina un provider

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

E fata isteata,, nu umbla ea dupa vorbe-n vant, nu cred ca se uita dupa genul asta de oameni.
Eu asa presimt,, nu stiu daca e si adevarat.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Cea ce simtim noi atractiv nu tine de noi si de genetica noastra, fetele cand nu gasesc un barbatul pe placul lor se compromit cu un provider

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Nu le mai judeca atat ca si noi ne uitam doar dupa'iape', ca sa o zic direct.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Eu nu judec pe nimeni,desigur ca si noua ne place fetele frumoase,barbati frumosi aduna trofee sexuale,iar barbati mai putin atragatori sunt provideri de care femeile se folosesc, barbati de casa, cuminti cu care faci o familie, nu e iubire, atractie e doar un compromis atar

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

laughing fac o baie in mare și mă racoresc singura.

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Tot ce este posibil, dar nu conteaza sufletul si caracterul?

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Iubire eu te racoresc cat 7 oceane la un loc

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Nu îți irosi "răcoarea" pe mine. big grin

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Hai numai vorbi atata ca se raceste marea hai sa ne iubim in mare

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

rolling on the floor haha!

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Am un dor nebun dupa tine iubire, nu-mi dai nr tau am multe ganduri in cap

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

N am telefon. Comunic prin porumbei călători.

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Iubire ce romantic, o sa isi trimit un sarut sa vina in zbor la tine

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Mda. moartea romantismului.

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Iubire ma duc sa ma culc, sper ca pot sa te iubesc in vise daca in realitate deja te iubeste cineva

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

laughing) ești hilar.

| ShaOfHatred a răspuns:

Momente si momente. Depresia e un lucru puternic care imi influenteaza imaginea de ansamblu pe care o am asupra corpului meu, dar de-asta fac ceva impotriva la asta.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi era rusine de cum aratam inainte sa ma apuc de sala pentru ca eram inalt si foarte slab dar acum nu mai am problema aia. Eu nu dau numele pe site daramite poza cu mine laughing. De fapt am pus poza cu mine acum ceva timp cu alt cont si din cocalar nu am fost scos doar pentru ca am muschi. O experienta destul de amuzanta sa fiu sincer.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Cum e vremea acolo sus?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Hot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt foarte narcisista, sunt atat de narcisista incat daca as fi avut o sora geamana mi-as fi schimbat orientarea sexuala si as fi facut si incest. Glumesc, cred. Nu ma suparam daca nu aveam parul blond, binecuvantat fie nuantatorul. day dreaming Dau poze, nu imi e jena, dar mi se ia de persoana aia daca insista mult pe tema asta si nu pe comunicare. Daca ar fi dupa mine as da poze mai rar decat trebuie schimbat buletinul de-a lungul vietii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt o pocitanie.
Mie mi-e jena si de umbra mea. Pana si ea e urata. Grasa si mica.

| Hexiled a răspuns:

Oarecum nu, sunt cam slab si nu ma pot ingrasa daca mananc mai mult. Insa merg la sala ca sa rezolv asta

| Elide a răspuns:

Nicidecum,de ce mi.ar fi jena sa dau o poza...și de aspectul meu fizic sunt mulțumită. Dumnezeu m.a creat așa! Asta e cel mai important sa te simți bine în pielea ta.

| RAY explică (pentru Elide):

Tu erai in poza ieri sincer?

| Elide a răspuns (pentru RAY):

Da,acum mi.am pus alta aștept să mi.o aprobe adminii...

| RAY explică (pentru Elide):

Nu ma minti nu iubirea mea? sigur esti tu? ca sa stiu pe cine iubesc

| Elide a răspuns:

Îmi pare rău dar eu nu sunt preocupata cu viața ta și ce poze nereușite pui tu pe contul tău...toți sunteți o apa și un pământ în care gândirea aceasta predomina(să moară și capra vecinului)No offence!

| Kiwibibilă a răspuns:

În general îmi place foarte mult cum arăt, bine, deşi mai am şi cam 2 defecte cred care mă enervează foarte mult.
Cât despre poze, depinde cât de bine am ieşit în poza respectivă, logic.

| RAY explică (pentru Kiwibibilă):

Super,imi place ca te placi

| JustBlackNoGrey a răspuns:

Eh, mi se falfaie. oricum nu e ceva permanent. azi arat asa, peste cativa ani o sa arat mai batran. peste 10 ani oi avea riduri probabil si asa mai departe.
dar multam lui Dumnezeu ca nu am un ochi, sau un corp asimetric intr-atat incat sa se observe. Sunt intreg, nu sunt obez, nici betisor, nici scund, ci mai degraba inalt, deci pentru mine e perfect!
daca chiar vreau, pot si renunta la timpul meu liber ca sa merg la sala sa imi fac muschi, dar iarasi - e ceva care se poate schimba relativ usor si nu vreau sa renunt la timpul meu liber pentru ceva care pe mine personal nu ma ajuta, iar de parerea celor din jur in privinta aspectului, chiar mi se falfaie, vorba aia.
Eu ma simt bine si sunt multumit. sa fiu sincer, mi s-ar parea aiurea ca cineva sa ceara o poza cu mine, decat daca acea persoana e foarte axata pe aspect, drept urmare e un om pe care il displac pentru ca il conhsider superficial si limitat la minte. daca cere poza ca pe un fapt divers, la un anumit moment dat, atunci e ok si as da cam orice poza cu mine, pentru ca dupa cum am zis, chiar nu ma-ntere de cred altii de aspectul meu, pentru ca si eu pot sa cred tot felul de chestii despre ei, la o adica, nu?

Tu cum ai raspunde la intrebarea ta? ca vad ca nu ai zis asta

| RAY explică (pentru JustBlackNoGrey):

Nu-mi place cum arat dar asta e, nu ma jena sa dau cuiva cunoscut dar nu la oricine

| JustBlackNoGrey a răspuns (pentru RAY):

Cumsa nu iti placa cum arati? esti cocosat? cu un ochi stramb? stramb de fata? ai o cicatrice imensa? ai un nas imens?
nu are rost sa ai o parere proasta despre tine ca doar tie iti faci rau, nu revolzi nimic

| RAY explică (pentru JustBlackNoGrey):

Sunt o fiinta rationala, nu sunt ce ai enumerat acolo sus, nu am o parere proasta si sunt sincer cu mine insati

| JustBlackNoGrey a răspuns (pentru RAY):

Atunci felicitari! tine-o tot asa!winking

| RAY explică (pentru JustBlackNoGrey):

Mereu trebuie sa isi imbunatatesti fizicul nu sa te accepti asa cum esti, ai inteles ideea, daca esti gras poti slabi, baga culturism etc

| Shimozukushiki a răspuns:

Aspectul meu fizic e unul destul de neplăuct având în vedere că mie nu îmi place cum arăt

| RAY explică (pentru Shimozukushiki):

Te-ai compromite cu una urata?

| MariaJust a răspuns:

Toata lumea ar trebui sa invete sa se simta bine in pielea lor.
Recunosc ca mi-ar surade sa am cu vreo 5 kilograme mai putin, insa de aici pana la a-mi fi jena sa dau cuiva o poza cu mine, este cale lunga.

Invatati sa va simtiti cu voi insiva happy