| alessia a întrebat:

Sunteti multumiti de aspectul fizic pe care il aveti?(adica va place cum aratati.)sau ati vrea sa aratati altfel/? daca da cum?

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu prea pun accent pe aspectul fizic, la fel cum nu ma uit neaparat dupa asa ceva la ceilalti.Ar fi absurd sa spun ca nu se putea mai bine, dar deocamdata imi e bine si asawinking

| alessia explică:

Nu sunt multumita sunt foarte multumitatonguetongue dar nu am pus eu intrebarea o prietena de-a meatongue:* oricum mersi pentru raspunsuri

| Funditsa a răspuns:

99%... sa mai pun un kg pe mine...si se face 100% tongue
dc tu nu esti?

| alinutzaa_8242 a răspuns:

90%da...asi vrea citeva kg in plus si un pic de sini...hahaha